- Prekė sandelyje
SKALBYKLĖ TOP LTR7E373AE AEG
SKALBYKLĖ TOP LTR7E373AE AEG
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
| Prekės ženklas | AEG, AEG |
| Modelis | LTR7E373AE |
| Plotis | 39.7 cm, 435 mm. |
| Gylis | 59.9 cm |
| Aukštis | 90.3 cm, 965 mm. |
| Spalva | Balta sp |
| Svoris | 58 kg, 60 kg. |
| Energinio efektyvumo klasė | A |
| Elektrinio variklio tipas | Be šepetėlių |
| Vandens sąnaudos ciklui | 45 l |
| Gręžimo efektyvumo klasė | B |
| Skalbimo efektyvumo klasė | A |
| Skalbimo talpa | 7 kg. Gręžimas, aps/min- 1300 |
| Valdymas | Sensorinis, Elektroninis |
| Programų skaičius | 11 |
| Skalbimo programos | Vilnos skalbimo programa, Medvilnė, Sintetika, Apdirbimas garais, Anti alergijos programa, Šilko skalbimo, Delikati programa, Eco programa, Džinsų programa, Lauko drabužių programa, 20min. - 3kg, Pūkinių striukių plovimo programa |
| Ekranas | Taip |
| Ekrano tipas | LCD |
| Triukšmo lygis gręžiant | 79 dB |
| Apsauga nuo vandens išsiliejimo | Taip |
| Programos pradžios atidėjimas | Taip |
| Vaikų saugos funkcija | Taip |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Papildoma informacija | Skalbyklė turi ratukus kurių pagalba lengvai perstumsite skalbyklę. "Woolmark Green" sertifikatas. Laiko taupymo parinktis leidžia trumpinti skalbimo laiką. Būgno balanso kontrolė |
| Inverterinis variklis didesniam našumui ir itin tyliam skalbimui bei 10 | ties metų variklio garantija. Su technologija "ProSteam®" skalbimą galite užbaigti garais ir taip sumažinti susiglamžymą arba naudoti atskirą garinimo programą, kad drabužiai būtų atnaujinti - kaskart nepriekaištingi skalbimo rezultatai. Švelniai atsidarantis būgnas. Naudojant mikštiklį su "SoftPlus" pagalba apsaugomas pluoštas ir pratęsiama kiekvieno rūbo naudojimo trukmė. "ProSense", "Eco valve" |
| Ilgis | 690 mm. |
| Pagaminimo šalis | PL |