- Prekė sandelyje
SKALBYKLĖ TOP EW6T4262E ELX
SKALBYKLĖ TOP EW6T4262E ELX
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
| Prekės ženklas | ELECTROLUX, Electrolux |
| Modelis | EW6T4262E |
| Plotis | 40 cm, 435 mm. |
| Gylis | 60 cm |
| Aukštis | 89 cm, 965 mm. |
| Spalva | Balta sp |
| Svoris | 58 kg, 60 kg. |
| Energinio efektyvumo klasė | A |
| Elektrinio variklio tipas | Be šepetėlių |
| Vandens sąnaudos ciklui | 43 l |
| Gręžimo efektyvumo klasė | B |
| Skalbimo efektyvumo klasė | A |
| Skalbimo talpa | 6 kg. Gręžimas, aps/min- 1200 |
| Valdymas | Sensorinis, Elektroninis |
| Programų skaičius | 14 |
| Skalbimo programos | Greitas skalbimas, Vilnos skalbimo programa, Medvilnė, Sintetika, Sportinė, Anti alergijos programa, Šilko skalbimo, Gręžimas ir išpumpavimas, Delikati programa, Eco programa, Skalavimo programa, Džinsų programa, Lauko drabužių programa, Pūkinių striukių plovimo programa |
| Ekranas | Taip |
| Ekrano tipas | LCD |
| Triukšmo lygis gręžiant | 78 dB |
| Apsauga nuo vandens išsiliejimo | Taip |
| Programos pradžios atidėjimas | Taip |
| Vaikų saugos funkcija | Taip |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Papildoma informacija | "Woolmark Green" sertifikatas. "Time Manager" - leidžia trumpinti skalbimo laiką. Būgno balanso kontrolė |
| Inverterinis variklis didesniam našumui ir itin tyliam skalbimui bei 10 | ties metų variklio garantija. Švelniai atsidarantis būgnas. Naudojant mikštiklį su "SoftPlus" pagalba apsaugomas pluoštas ir pratęsiama kiekvieno rūbo naudojimo trukmė. "ProSense", "Eco valve" |
| Ilgis | 690 mm. |
| Pagaminimo šalis | PL |