- Prekė sandelyje
SKALBYKLĖ LFR83966OE AEG
SKALBYKLĖ LFR83966OE AEG
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
| Prekės ženklas | AEG, AEG |
| Modelis | "PowerCare" "UniversalDose" LFR83966OE |
| Plotis | 59.7 cm, 640 mm. |
| Gylis | 63.1 cm |
| Aukštis | 84.7 cm, 900 mm. |
| Spalva | Balta sp |
| Svoris | 77.5 kg, 79.296 kg. |
| Energinio efektyvumo klasė | A |
| Elektrinio variklio tipas | Be šepetėlių |
| Vandens sąnaudos ciklui | 46 l |
| Skalbimo efektyvumo klasė | A |
| Skalbimo talpa | 9 kg. Gręžimas, aps/min- 1600 |
| Valdymas | Sensorinis, Elektroninis, Išmaniuoju telefonu |
| Programų skaičius | 12 |
| Skalbimo programos | Vilnos skalbimo programa, Medvilnė, Sintetika, Apdirbimas garais, Gręžimas ir išpumpavimas, Delikati programa, Eco programa, Skalavimo programa, Lauko drabužių programa, 20min. - 3kg, PowerWash 59 min, Higienos programa |
| Ekranas | Taip |
| Ekrano tipas | LED |
| Triukšmo lygis gręžiant | 76 dB |
| Apsauga nuo vandens išsiliejimo | Taip |
| Programos pradžios atidėjimas | Taip |
| Vaikų saugos funkcija | Taip |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Papildoma informacija | "Woolmark Green" sertifikatas. Laiko taupymo parinktis leidžia trumpinti skalbimo laiką. Būgno balanso kontrolė |
| Inverterinis variklis didesniam našumui ir itin tyliam skalbimui bei 10 | ties metų variklio garantija. Glotnus būgno "Care" raštas dar švelnesnis Jūsų audiniams. Naudojant mikštiklį su "SoftPlus" pagalba apsaugomas pluoštas ir pratęsiama kiekvieno rūbo naudojimo trukmė. Su "ÖKOMix" skalbimo priemonės ir minkštiklis ištipinami dar prieš jiems patenkant į būgną. Tai pirmoji skalbimo mašinų technologija tolygiai paskirstanti skalbiklį ir minkštiklį audiniuose bei užtikrinanti kad rūbai būtų prižiūrėti tobulai iki paskutinio siūlelio (naudojant miltelius ar skystus skalbiklius). "Wi-Fi" - prietaisą galima valdyti išmaniuoju įrenginiu naudojant "My AEG Care" programėlę, kurioje rasite dar daugiau programų. "ProSense", "Eco valve" |
| Ilgis | 710 mm. |
| Pagaminimo šalis | IT |