- Prekė sandelyje
SKALBYKLĖ L6SE26WE AEG
SKALBYKLĖ L6SE26WE AEG
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
| Prekės ženklas | AEG, AEG |
| Modelis | L6SE26WE |
| Plotis | 59.5 cm, 635 mm. |
| Gylis | 37.2 cm |
| Aukštis | 84.3 cm, 875 mm. |
| Spalva | Balta sp |
| Svoris | 59.5 kg, 60.603 kg. |
| Energinio efektyvumo klasė | A |
| Elektrinio variklio tipas | Be šepetėlių |
| Vandens sąnaudos ciklui | 42 l |
| Gręžimo efektyvumo klasė | B |
| Skalbimo efektyvumo klasė | A |
| Skalbimo talpa | 6 kg. Gręžimas, aps/min- 1200 |
| Valdymas | Sensorinis, Elektroninis |
| Programų skaičius | 11 |
| Skalbimo programos | Eco 40-60, Antialerginiai garai, Vilnos skalbimo programa, Medvilnė, Sintetika, Lengvo lyginimo funkcija, Šilko skalbimo, Delikati programa, Džinsų programa, Lauko drabužių programa, 20min. - 3kg, Pūkinių striukių plovimo programa |
| Ekranas | Taip |
| Ekrano tipas | LED |
| Triukšmo lygis gręžiant | 72 dB |
| Apsauga nuo vandens išsiliejimo | Taip |
| Programos pradžios atidėjimas | Taip |
| Vaikų saugos funkcija | Ne |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Papildoma informacija | "Woolmark Blue" sertifikatas. Laiko taupymo parinktis leidžia trumpinti skalbimo laiką. Būgno balanso kontrolė |
| Inverterinis variklis didesniam našumui ir itin tyliam skalbimui bei 10 | ties metų variklio garantija. Naudojant mikštiklį su "SoftPlus" pagalba apsaugomas pluoštas ir pratęsiama kiekvieno rūbo naudojimo trukmė. "ProSense" |
| Ilgis | 492 mm. |
| Pagaminimo šalis | UA |