SKALBYKLĖ HW80-B14959S8U1S HAIER
SKALBYKLĖ HW80-B14959S8U1S HAIER



SKALBYKLĖ HW80-B14959S8U1S HAIER
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
| Prekės ženklas | HAIER, Haier |
| Modelis | HW80-B14959S8U1S |
| Plotis | 60 cm, 600 mm. |
| Gylis | 49.7 cm |
| Aukštis | 85 cm, 850 mm. |
| Spalva | Grafito sp |
| Svoris | 63 kg, 78 kg. |
| Energinio efektyvumo klasė | A |
| Vandens sąnaudos ciklui | 48 l |
| Gręžimo efektyvumo klasė | B |
| Skalbimo talpa | 8 kg. Gręžimas, aps/min- 1400 |
| Valdymas | Sensorinis |
| Skalbimo programos | FreshSent |
| Ekranas | Taip |
| Ekrano tipas | LED |
| Apsauga nuo vandens išsiliejimo | Taip |
| Programos pradžios atidėjimas | Taip |
| Vaikų saugos funkcija | Taip |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Ilgis | 550 mm. |
| Pagaminimo šalis | CN |