- Prekė sandelyje
SKALBYKLĖ FFD 9489 BV EE WHIRLPOOL
SKALBYKLĖ FFD 9489 BV EE WHIRLPOOL
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
| Prekės ženklas | WHIRLPOOL, Whirlpool |
| Modelis | FFD 9489 BV EE |
| Plotis | 59.5 cm, 595 mm. |
| Gylis | 63 cm |
| Aukštis | 85 cm, 850 mm. |
| Spalva | Balta sp |
| Svoris | 71 kg, 72.129 kg. |
| Energinio efektyvumo klasė | A |
| Vandens sąnaudos ciklui | 50 l |
| Gręžimo efektyvumo klasė | B |
| Skalbimo talpa | 9 kg. Gręžimas, aps/min- 1351 |
| Valdymas | Mechaninis, Sensorinis |
| Programų skaičius | 13 |
| Skalbimo programos | Eco 40-60, Medvilnė 60°, Greitas skalbimas 15'/ 30', Vilnos skalbimo programa, Sintetika, Antklodės, Sportinė, Šilko skalbimo, Mišri, Skalavimas ir gręžimas, Gręžimas ir išpumpavimas, 20° C programa, Delikati programa |
| Ekranas | Taip |
| Triukšmo lygis gręžiant | 78 dB |
| Apsauga nuo vandens išsiliejimo | Ne |
| Programos pradžios atidėjimas | Taip |
| Vaikų saugos funkcija | Ne |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Ilgis | 540 mm. |
| Pagaminimo šalis | SK |