- Prekė sandėlyje
SKALBYKLĖ EWS6326DXE ELECTROLUX
SKALBYKLĖ EWS6326DXE ELECTROLUX
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
| Prekės ženklas | ELECTROLUX, Electrolux |
| Modelis | EWS6326DXE |
| Plotis | 59.5 cm, 635 mm. |
| Gylis | 37.8 cm |
| Aukštis | 84.3 cm, 875 mm. |
| Spalva | Pilka sp |
| Svoris | 58.5 kg, 59.5975 kg. |
| Energinio efektyvumo klasė | A |
| Elektrinio variklio tipas | Be šepetėlių |
| Vandens sąnaudos ciklui | 42 l |
| Gręžimo efektyvumo klasė | B |
| Skalbimo efektyvumo klasė | A |
| Skalbimo talpa | 6 kg. Gręžimas, aps/min- 1200 |
| Valdymas | Sensorinis, Elektroninis |
| Programų skaičius | 14 |
| Skalbimo programos | Eco 40-60, Greitas skalbimas, Vilnos skalbimo programa, Medvilnė, Sintetika, Sportinė, Anti alergijos programa, Šilko skalbimo, Gręžimas ir išpumpavimas, Baby Care, Delikati programa, Skalavimo programa, Džinsų programa, Lauko drabužių programa |
| Ekranas | Taip |
| Ekrano tipas | LED |
| Triukšmo lygis gręžiant | 74 dB |
| Apsauga nuo vandens išsiliejimo | Taip |
| Programos pradžios atidėjimas | Taip |
| Vaikų saugos funkcija | Taip |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Papildoma informacija | "Woolmark Blue" sertifikatas. "Time Manager" - leidžia trumpinti skalbimo laiką. Būgno balanso kontrolė |
| Inverterinis variklis didesniam našumui ir itin tyliam skalbimui bei 10 | ties metų variklio garantija. (Užregistravus gaminį Electrolux svetainėje suteikiama 10 metų garantija varikliui https://lt.regulus-elux.eu/warranty/inv10ywlt ) Naudojant mikštiklį su "SoftPlus" pagalba apsaugomas pluoštas ir pratęsiama kiekvieno rūbo naudojimo trukmė. "ProSense", "Eco valve" |
| Ilgis | 475 mm. |
| Pagaminimo šalis | UA |