SKALBYKLĖ BM3WFSU37213WPBB BEKO
SKALBYKLĖ BM3WFSU37213WPBB BEKO
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
| Prekės ženklas | BEKO, Beko |
| Modelis | BM3WFSU37213WPBB |
| Plotis | 60 cm, 600 mm. |
| Gylis | 46.8 cm |
| Aukštis | 84.5 cm, 845 mm. |
| Spalva | Balta sp |
| Svoris | 62 kg, 62.909 kg. |
| Energinio efektyvumo klasė | A |
| Elektrinio variklio tipas | Be šepetėlių |
| Vandens sąnaudos ciklui | 43 l |
| Gręžimo efektyvumo klasė | B |
| Skalbimo efektyvumo klasė | A |
| Skalbimo talpa | 7 kg. Gręžimas, aps/min- 1200 |
| Valdymas | Sensorinis |
| Programų skaičius | 17 |
| Skalbimo programos | Itin greito skalbimo programa, Kasdienis skalbimas, Skalbimas šaltame vandenyje, Mini/Mini14', Vilnos skalbimo programa, Medvilnė, Sintetika, Mišri, Tamsiems, Skalavimas ir gręžimas, Marškinių skalbimo programa, Eco programa, Skalavimo programa, Dėmių šalinimo programa, Higienos programa, Būgno valymas |
| Ekranas | Taip |
| Ekrano tipas | LED |
| Apsauga nuo vandens išsiliejimo | Taip |
| Programos pradžios atidėjimas | Taip |
| Vaikų saugos funkcija | Taip |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Ilgis | 496 mm. |
| Pagaminimo šalis | RO |