- Prekė sandelyje
SKALBYKLĖ B1WFM2721WEE BEKO
SKALBYKLĖ B1WFM2721WEE BEKO
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
| Prekės ženklas | BEKO, Beko |
| Modelis | B1WFM2721WEE |
| Plotis | 50 cm, 500 mm. |
| Gylis | 47.4 cm |
| Aukštis | 84.7 cm, 847 mm. |
| Spalva | Balta sp |
| Svoris | 60 kg, 64 kg. |
| Energinio efektyvumo klasė | A |
| Vandens sąnaudos ciklui | 43 l |
| Gręžimo efektyvumo klasė | D |
| Skalbimo talpa | 7 kg. Gręžimas, aps/min- 1200 |
| Valdymas | Elektroninis |
| Programų skaičius | 15 |
| Skalbimo programos | Eco 40-60, Easy Care, Spin/Drain, Greitas skalbimas, Vilnos skalbimo programa, Medvilnė, Sintetika, Antklodės, Apdirbimas garais, Mišri, Skalavimas ir gręžimas, 20° C programa, Baby Care, Marškinių skalbimo programa, Skalavimo programa, Būgno valymas, Pūkinių striukių plovimo programa, Intensyvaus plovimo programa |
| Ekranas | Taip |
| Apsauga nuo vandens išsiliejimo | Taip |
| Programos pradžios atidėjimas | Taip |
| Durų atidarymo kampas | 170 ° |
| Vaikų saugos funkcija | Ne |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Ilgis | 474 mm. |
| Pagaminimo šalis | CN |