- Prekė sandelyje
Skalbimo mašina Electrolux EW6T3372E, 7 kg, balta
Skalbimo mašina Electrolux EW6T3372E, 7 kg, balta
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
| Prekės ženklas | ELECTROLUX, Electrolux |
| Modelis | EW6T3372E |
| Plotis | 40 cm, 435 mm. |
| Gylis | 60 cm |
| Aukštis | 89 cm, 965 mm. |
| Spalva | Balta sp |
| Svoris | 58 kg, 59 kg. |
| Energinio efektyvumo klasė | A |
| Vandens sąnaudos ciklui | 45 l |
| Gręžimo efektyvumo klasė | B |
| Skalbimo talpa | 7 kg. Gręžimas, aps/min- 1251 |
| Valdymas | Mechaninis, Elektroninis |
| Programų skaičius | 14 |
| Skalbimo programos | Antialerginiai garai, Greitas skalbimas, Vilnos skalbimo programa, Medvilnė, Sintetika, Antklodės, Sportinė, Šilko skalbimo, Gręžimas ir išpumpavimas, Delikati programa, Eco programa, Skalavimo programa, Džinsų programa, Lauko drabužių programa |
| Ekranas | Taip |
| Ekrano tipas | LCD |
| Triukšmo lygis gręžiant | 79 dB |
| Apsauga nuo vandens išsiliejimo | Taip |
| Programos pradžios atidėjimas | Taip |
| Vaikų saugos funkcija | Taip |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Ilgis | 690 mm. |
| Pagaminimo šalis | PL |