Garantija
36 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 5*
d. d.
„Neomounts“ stalo laikiklis, modelis FPMA-D800, yra pakreipiamas, pasukamas ir sukamas stalo laikiklis, skirtas iki 27 colių įstrižainės plokščiams ekranams. Šis laikiklis puikiai tinka norint taupyti vietą ant stalo naudojant stalo stovą.
Universali „Neomounts“ pakreipimo (30°), pasukimo (360°) ir pasukimo (45°) technologija leidžia pakeisti laikiklio žiūrėjimo kampą ir maksimaliai išnaudoti plokščio ekrano galimybes. Laikiklio aukštis rankiniu būdu reguliuojamas nuo 21 iki 37 centimetrų. Gylis – 6 centimetrai.
„Neomounts FPMA-D800“ turi du pasukimo taškus ir tinka ekranams iki 27 colių (69 cm). Šio gaminio maksimali apkrova yra 10 kg kiekvienam ekranui. Stalinis laikiklis tinka ekranams, kurie atitinka VESA skylių išdėstymą 75x75 arba 100x100 mm. Skirtingus skylių išdėstymus galima uždengti naudojant „Neomounts VESA“ adapterio plokštes.
Naudojant ergonomišką laikiklį, galima išvengti kaklo ir nugaros problemų. Idealiai tinka naudoti biuruose, ant prekystalių ar registratūroje.
Visos montavimo medžiagos yra įtrauktos į gaminį.
| Santrauka | „Neomounts FPMA-D800“ monitoriaus stovas, 10–27 coliai. Tvirtinimas: Laisvai pastatomas, Maksimali apkrova: 10 kg, Minimalus ekrano dydis: 25,4 cm (10 coliai), Maksimalus ekrano dydis: 68,6 cm (27 coliai), Minimalus VESA tvirtinimas: 75 x 75 mm, Maksimalus VESA tvirtinimas: 100 x 100 mm. Aukščio reguliavimas, Pasukimo kampo diapazonas: 0–60°, Pakreipimo kampo diapazonas: 0–60°. Produkto spalva: Sidabras |
| Pardavėjo pagrindinis puslapis | https://www.neomounts.com/default.asp?pageid=44artdetail=FPMA-D800 |
| Vieneto dėžutės aukštis | 0,21 |
| Vieneto dėžutės ilgis | 0,42 |
| Vieneto dėžutės plotis | 0,26 |
| Maksimalus ekrano dydis | 27 colių |
| Maksimalus VESA tvirtinimas | 100 x 100 mm |
| Maksimali svorio talpa | 10 kg |
| Maksimali svorio talpa (vienam ekranui) | 10 kg |
| Minimalus ekrano dydis | 10 colių |
| Minimalus VESA laikiklis | 75 x 75 mm |
| Montavimas | Laisvai stovintis |
| Montavimo tipas | Rašomasis stalas |
| Palaikomų ekranų skaičius | 1 |
| Skydinio montavimo sąsaja | 100 x 100/75 x 75 mm |
| Sukimosi kampas | 360° |
| Gylio reguliavimo diapazonas | 0–60 mm |
| Aukščio reguliavimas | Taip |
| Aukščio reguliavimo diapazonas | 210–370 mm |
| Aukščio reguliavimo tipas | Rankinis |
| Sukamasis | Taip |
| Pasukimo kampas | 60° |
| Pasukimo kampo diapazonas | 0–60 ° |
| Pasukamas | Taip |
| Pakreipimo reguliavimas | Taip |
| Pakreipimo kampo diapazonas | 0–60 ° |
| Korpuso medžiaga | Plienas |
| Produkto spalva | Sidabras |
| Gylis | 60 mm |
| Ūgis | 370 mm |
| Svoris | 2500 g |
| Pakuotės gylis | 430 mm |
| Pakuotės aukštis | 260 mm |
| Pakuotės svoris | 2500 g |
| Pakuotės plotis | 215 mm |
| Suderinamumas | LCD / TFT / LED televizoriai |
| Montavimo sąsaja | VESA 75 x 75 mm, 100 x 100 mm |
| Kilmės šalis | Kinija |
| Suderintos sistemos (HS) kodas | 7326909890 |
| Pagrindinės (išorinės) dėžės bruto svoris | 12500 g |
| Pagrindinės (išorinės) dėžutės aukštis | 445 mm |
| Pagrindinės (išorinės) dėžutės ilgis | 320 mm |
| Pagrindinės (išorinės) dėžutės grynasis svoris | 10000 g |
| Pagrindinės (išorinės) dėžutės plotis | 540 mm |
| Produktų skaičius pagrindinėje (išorinėje) dėžutėje | 4 vnt. |
| Produktų skaičius paletėje (ES) | 60 vnt. |
| Vienetų siuntimo dėžėje | 1 |
| Apskaičiuotas vieneto tūris | 0,02293 kub. m |
| Apskaičiuotas vieneto svoris | 2,93 kg |