Garantija
36 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 5*
d. d.
| Santrauka | ONKRON. Tvirtinimas: Spaustukas/Žiedas, Maksimali apkrova: 11 kg, Minimalus ekrano dydis: 43,2 cm (17"), Maksimalus ekrano dydis: 96,5 cm (38"), Minimalus VESA tvirtinimas: 75 x 75 mm, Maksimalus VESA tvirtinimas: 100 x 100 mm. Aukščio reguliavimas, Pasukimo kampo diapazonas: -90–90°, Pakreipimo kampo diapazonas: -25–90°. Produkto spalva: Juoda |
| Pardavėjo pagrindinis puslapis | onkron-uk.co.uk/products/ms75-b?srsltid=AfmBOorjevLWMsadQhn--PneEzCNOowWbAF37kKLaWo4klQ6o5xUePsb |
| Vieneto dėžutės aukštis | 0,155 |
| Vieneto dėžutės ilgis | 0,43 |
| Vieneto dėžutės plotis | 0,26 |
| Maksimalus ekrano dydis | 38 colių |
| Maksimalus VESA tvirtinimas | 100 x 100 mm |
| Maksimali svorio talpa | 11 kg |
| Maksimali svorio talpa (vienam išlenktam / itin plačiam ekranui) | 11 kg |
| Maksimali svorio talpa (vienam ekranui) | 11 kg |
| Minimalus ekrano dydis | 17 colių |
| Minimalus VESA laikiklis | 75 x 75 mm |
| Montavimas | Spaustukas/Žiedinė įvorė |
| Montavimo tipas | Rašomasis stalas |
| Palaikomų ekranų skaičius | 1 |
| Skydinio montavimo sąsaja | 100 x 100/75 x 75 mm |
| Reguliuojamas gylis | Taip |
| Sukimosi kampas | 360° |
| Kabelių valdymas | Taip |
| Gylio reguliavimo diapazonas | 0–598 mm |
| Aukščio reguliavimas | Taip, 455 mm |
| Aukščio reguliavimo diapazonas | 0–455 mm |
| Aukščio reguliavimo tipas | Dujinė spyruoklė |
| Apšvietimo LED | Ne |
| Sukamasis | Taip |
| Pasukimo kampas | 180° |
| Pasukimo kampo diapazonas | -90 - 90° |
| Pasukamas | Taip |
| Pakreipimo reguliavimas | Taip |
| Pakreipimo kampo diapazonas | -25–90 ° |
| Lengva montuoti | Taip |
| Korpuso medžiaga | Aliuminis/Plastikas/Plienas |
| Orientacija | Peizažas / Portretas |
| Produkto spalva | Juoda |
| Pakuotės gylis | 160 mm |
| Pakuotės aukštis | 265 mm |
| Pakuotės svoris | 3800 g |
| Pakuotės plotis | 430 mm |
| Kiekis pakuotėje | 1 vnt. |
| Modelis | MS75 |
| Vienetų siuntimo dėžėje | 4 |
| Apskaičiuotas vieneto tūris | 0,0208 kub. m |
| Apskaičiuotas vieneto svoris | 3,8 kg |