- Nauja
- Prekė sandėlyje
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 12 - 14*
d. d.
1 Išplėstinėms funkcijoms reikalinga „Logitech G HUB“ programinė įranga, kurią galima atsisiųsti iš logitechg.com/ghub.
| Santrauka | „Logitech G PRO X TKL Rapid“. Klaviatūros formos koeficientas: Be klavišų (80–87 %). Klaviatūros stilius: Tiesus. Ryšio technologija: Laidinis, Įrenginio sąsaja: USB, Klaviatūros klavišų jungiklis: Magnetinis-mechaninis klavišų jungiklis, Klaviatūros išdėstymas: QWERTY. Foninio apšvietimo tipas: LED. Laido ilgis: 1,8 m. Rekomenduojamas naudojimas: Žaidimams. Produkto spalva: Balta. |
| Pardavėjo pagrindinis puslapis | https://www.logitechg.com/ |
| Paleidimo jėga | 35 g |
| Integruota atmintis | Taip |
| Ryšio technologija | Laidinis |
| Įrenginio sąsaja | USB |
| Karštieji klavišai | Taip |
| Klavišo atsako laikas (min.) | 1 ms |
| Klaviatūros formos faktorius | Be klavišų (80–87 %) |
| Klaviatūros klavišų profilis | Garsus |
| Klaviatūros klavišų jungiklis | Magnetinis-mechaninis rakto jungiklis |
| Klaviatūros kalba | JAV tarptautinė |
| Klaviatūros išdėstymas | QWERTY |
| Multimedijos klavišai | Taip |
| Skaitinė klaviatūra | Ne |
| Fizinis išdėstymas | Be klavišų (TKL) |
| Žymėjimo įrenginys | Ne |
| Rekomenduojamas naudojimas | Žaidimai |
| Reguliuojamas foninis apšvietimas | Taip |
| Reguliuojamas klaviatūros aukštis | Taip |
| Foninis apšvietimas | Taip |
| Foninio apšvietimo spalva | Daugiaspalvis |
| Foninio apšvietimo tipas | LED |
| Klaviatūros stilius | Tiesiai |
| LED indikatoriai | Taip |
| Produkto spalva | Balta |
| Paviršiaus spalva | Monochromatinis |
| Kabelio ilgis | 1,8 m |
| Nuimamas laidas | Taip |
| USB jungties tipas | USB A tipo |
| Įkrovimo šaltinis | USB C tipo |
| Maitinimo šaltinio tipas | USB |
| Įtraukta pelė | Ne |
| Minimalūs sistemos reikalavimai | Kompiuteris su „Windows 10“ arba naujesne versija ir USB 2.0 prievadu (Pasirinktinai) Prieiga prie interneto, skirta „Logitech G HUB“ programinei įrangai 1 |
| Palaikomos „Windows“ operacinės sistemos | Taip |
| Darbinė temperatūra (TT) | 0–40 °C |
| Laikymo temperatūra (TT) | -20–50 °C |
| Klaviatūros matmenys (P x G x A) | 357 x 150 x 38 mm |
| Klaviatūros svoris | 1010 g |
| Pridedamos baterijos | Ne |
| Pridedami laidai | USB A tipo – USB C tipo |
| Įtrauktų produktų skaičius | 1 vnt. |
| Pakuotės gylis | 387 mm |
| Pakuotės aukštis | 62 mm |
| Pakuotės svoris | 1302 g |
| Pakuotės plotis | 163 mm |
| Pakuotės turinys | PRO X TKL RAPID žaidimų klaviatūra be klavišų USB A–C įkrovimo / duomenų kabelis Vartotojo dokumentacija |
| Vartotojo vadovas | Taip |
| Garantinis laikotarpis | 2 metai |
| Apskaičiuotas vieneto tūris | 0,0039 kub. m |
| Apskaičiuotas vieneto svoris | 1,302 kg |