LOGITECH Pebble 2 Bluetooth klaviatūros rinkinys – TONALAUS GRAFITO – JAV INT'L
LOGITECH Pebble 2 Bluetooth klaviatūros rinkinys – TONALAUS GRAFITO – JAV INT'L
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 2 - 4*
d. d.
„Logitech“, orientuota į inovacijas ir kokybę, kuria asmeninius periferinius įrenginius, kad žmonės galėtų mėgautis geresne patirtimi skaitmeniniame pasaulyje. Pradėjome 1981 m. nuo pelių, kurios (tuo metu buvo naujiena) suteikė intuityvesnį būdą bendrauti su asmeniniu kompiuteriu. Tapome pasauline kompiuterinių pelių lydere ir dešimtimis būdų iš naujo išradome pelę, kad atitiktų besikeičiančius asmeninių ir nešiojamųjų kompiuterių naudotojų poreikius.
Nuo tų pirmųjų dienų išplėtėme savo gaminių dizaino patirtį ne tik kompiuterio pelei, bet ir sukūrėme platų sąsajos įrenginių, kurie yra „paskutinis colis“ tarp jūsų ir jūsų kompiuterio, žaidimų konsolės, skaitmeninės muzikos ar namų pramogų sistemos, asortimentą.
„Logitech“, kurios produktai parduodami beveik visose pasaulio šalyse, inovacijų lyderystė dabar apima platų asmeninių periferinių įrenginių (tiek belaidžių, tiek laidinių) asortimentą, ypatingą dėmesį skiriant gaminiams, skirtiems kompiuterio navigacijai, žaidimams, interneto ryšiui, skaitmeninei muzikai ir namų pramogų valdymui.
| Įrenginio vieta | Išorinis |
| Ryšio technologija | Belaidis |
| Belaidė technologija | „Bluetooth“ / radijo dažnių |
| Sąsaja | USB |
| Formos faktorius | Kompaktiškas |
| Klaviatūros funkcijos | Multimedijos funkcija „Easy-Switch“ „Bluetooth“ mygtukas |
| Žymėjimo įrenginio tipas | Pelė |
| Žymėjimo įrenginių technologija | Optinis |
| Judėjimo skiriamoji geba | 1000 dpi |
| Pelės funkcijos | Slinkties ratukas |
| Platformos suderinamumas | Mac Linux iOS Langai iPad |
| Reikalingi periferiniai įrenginiai | USB prievadas Interneto ryšys pasirenkamai programinei įrangai atsisiųsti |
| Palaiko baterijų tipų klasifikaciją | AA/AAA |
| Į komplektą įeinančios baterijos kiekis | 3 |
| Reikalingas akumuliatoriaus kiekis | 3 |
| Lokalizavimas | JAV anglų kalba |
| Išorinė spalva | Grafitas |
| Pridedami priedai | USB imtuvas Greito paleidimo vadovas |
| Įmontuoti įrenginiai | LED indikatorius |
| Suderinami įrenginiai | Kompiuteris Kita Mac |
| Plotis | 279 mm |
| Ūgis | 124 mm |
| Gylis | 16 mm |
| Nominalus svoris | 0,423 kg |
| Garantijos terminas (mėnesiais) | 24 mėnesiai |
| Garantijos patvirtinimo kriterijai | Serijos numeris |
| Pakuotės ilgis (mm) | 362 mm |
| Pakuotės plotis (mm) | 36 mm |
| Pakuotės aukštis (mm) | 134 mm |
| Svoris | 0,661 kg |
| Pakuotės svoris (neto) (kg) | 0,5288 kg |
| Vienetų pakuotėje | 1 |
| Pakuotės tipas | Dėžutė |
| EAN kodas | 5099206115606 |