- Prekė sandelyje
LOGITECH MX mechaninė mini „Bluetooth“ klaviatūra su apšvietimu – grafito spalvos – JAV tarptautinė – lytėjimo funkcija
LOGITECH MX mechaninė mini „Bluetooth“ klaviatūra su apšvietimu – grafito spalvos – JAV tarptautinė – lytėjimo funkcija
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 2 - 4*
d. d.
| Įrenginio vieta | Išorinis |
| Ryšio technologija | Belaidis |
| Belaidė technologija | „Bluetooth“ / radijo dažnių |
| Sąsaja | USB |
| Formos faktorius | Darbalaukis |
| Raktų tipas | Mechaninis |
| Klaviatūros funkcijos | Multimedijos funkcija Apšviestas „Easy-Switch“ „Bluetooth“ mygtukas |
| Platformos suderinamumas | Linux Androidas „Mac“ operacinė sistema Langai iPad |
| Reikalingi periferiniai įrenginiai | USB prievadas Interneto ryšys pasirenkamai programinei įrangai atsisiųsti |
| Vidutinis akumuliatoriaus veikimo laikas | iki 10 dienų |
| Lokalizavimas | JAV anglų kalba |
| Išorinė spalva | Grafitas |
| Pridedami priedai | Greito paleidimo vadovas |
| Įtrauktas laidas | USB A tipo į C tipo laidas |
| Įmontuoti įrenginiai | Šviesos jutiklis |
| Suderinami įrenginiai | Kompiuteris iPad Mac |
| Plotis | 295,99 mm |
| Ūgis | 131,95 mm |
| Gylis | 20,97 mm |
| Nominalus svoris | 506,4 g |
| Garantijos terminas (mėnesiais) | 24 mėnesiai |
| Garantijos patvirtinimo kriterijai | Serijos numeris |
| Pakuotės ilgis (mm) | 336 mm |
| Pakuotės plotis (mm) | 149 mm |
| Pakuotės aukštis (mm) | 54 mm |
| Svoris | 0,83 kg |
| Pakuotės svoris (neto) (kg) | 0,7 kg |
| Vienetų pakuotėje | 1 |
| Pakuotės tipas | Mažmeninė prekyba |
| EAN kodas | 5099206103221 |