„Logitech MK540 Advanced“.
„Logitech MK540 Advanced“.
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Prijunk ir žaisk | Taip |
| Belaidis diapazonas | 10 metrų |
| Foninis apšvietimas | Ne |
| Riešo atrama | Taip |
| Reguliuojamas klaviatūros aukštis | Taip |
| Klaviatūros stilius | Tiesiai |
| Viso dydžio klaviatūra | Taip |
| Apsaugos funkcijos | Atsparus išsiliejimui, atsparus dilimui |
| Baterijos LED indikatorius | Taip |
| Produkto spalva | Juoda |
| LED indikatoriai | Baterija |
| Paviršiaus spalva | Monochromatinis |
| Baterijos tarnavimo laikas | 36 mėnesiai |
| Baterijos talpa | 2000 mAh |
| Klaviatūros baterijos tipas | AA |
| Baterijų skaičius (klaviatūra) | 2 |
| Palaikomų baterijų skaičius | 3 |
| Baterijos tipas | AA |
| Baterijų technologija | Šarminis |
| Maitinimo šaltinio tipas | Baterija |
| Pelės svoris | 73,5 g |
| Klaviatūros matmenys (P x G x A) | 457,3 x 24 x 193,5 mm |
| Klaviatūros svoris | 805 g |
| Pelės matmenys (P x G x A) | 39,2 x 111,5 x 61,8 mm |
| Minimalūs sistemos reikalavimai | Ko jums reikia: „Windows 7“, „8“, „10“ arba naujesnė versija „Chrome“ OS Galimas USB prievadas |
| Kitos palaikomos operacinės sistemos | „Chrome“ OS |
| Palaikomos „Windows“ operacinės sistemos | Taip |
| Vienijantis imtuvas | Taip |
| Belaidžio imtuvo sąsaja | USB A tipo |
| Imtuvo tipas | Vienijantis imtuvas |
| Pridedamos baterijos | Taip |
| Imtuvas pridedamas | Taip |
| Vartotojo vadovas | Taip |
| Pelės baterijos tipas | AA |
| Baterijų skaičius (pelė) | 1 |
| Guminės rankenos | Taip |
| Slinkimo kryptys | Vertikalus |
| Mygtukų tipas | Paspausti mygtukai |
| Įtraukta pelė | Taip |
| Pelės baterijos veikimo laikas | 18 mėnesių |
| Slinkti | Taip |
| Judesio aptikimo technologija | Optinis |
| Slinkties tipas | Ratas |
| Formos faktorius | Ambidekstrinis |
| Mygtukų kiekis | 3 |
| Slinkties ratukų skaičius | 1 |
| Klaviatūros kalba | JAV tarptautinė |
| Tikslas | Universalus |
| Žymėjimo įrenginys | Ne |
| Rekomenduojamas naudojimas | Universalus |
| USB šakotuvas | Ne |
| Klaviatūros klavišų jungiklis | Membrana |
| Programuojami karštieji klavišai | Taip |
| Karštieji klavišai | Taip |
| Klaviatūros formos faktorius | Viso dydžio (100 %) |
| „Windows“ klavišai | Taip |
| Pirštų atspaudų skaitytuvas | Ne |
| Skaitinė klaviatūra | Taip |
| Aukščio padėčių skaičius | 3 |
| Klaviatūros išdėstymas | QWERTY |
| Įjungimo / išjungimo jungiklis | Taip |
| Tylūs klavišai | Taip |
| Multimedijos klavišai | Taip |
| Atsparus išsiliejimui iki | 60 ml |
| Kampo reguliavimas (min.) | 4° |
| Kampo reguliavimas (maks.) | 8° |
| Ryšio technologija | Belaidis |
| Įrenginio sąsaja | RF belaidis |
| Dažnių juosta | 2,4 GHz |
| Pagrindinės (išorinės) dėžės bruto svoris | 5 kg |
| Suderintos sistemos (HS) kodas | 84716060 |
| Įspėjimai | Seną prietaisą nuneškite į specialų elektroninių atliekų surinkimo punktą. Saugoti nuo drėgmės,. Neardykite prietaiso. |