Logitech K400 Plus klaviatūra RF Wireless Dutch Black
Logitech K400 Plus klaviatūra RF Wireless Dutch Black
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Belaidis diapazonas | 10 metrų |
| Klaviatūros stilius | Tiesiai |
| Riešo atrama | Ne |
| Produkto spalva | Juoda |
| Paviršiaus spalva | Monotoniškas |
| Foninis apšvietimas | Ne |
| Baterijų skaičius (klaviatūra) | 2 |
| Maitinimo šaltinio tipas | Baterija |
| Baterijos tarnavimo laikas | 18 mėnesių |
| Baterijos tipas | AA |
| Baterijų technologija | Šarminis |
| Palaikomų baterijų skaičius | 2 |
| Jutiklinės planšetės aukštis | 7,6 cm |
| Klaviatūros matmenys (P x G x A) | 354,3 x 23,5 x 139,9 mm |
| Klaviatūros svoris | 380 g |
| Jutiklinės planšetės įstrižainė | 8,89 cm (3,5 colio) |
| Jutiklinės planšetės plotis | 4,7 cm |
| Palaikomos „Windows“ operacinės sistemos | Taip |
| Kitos palaikomos operacinės sistemos | Chromas |
| Palaikomos mobiliosios operacinės sistemos | Androidas |
| Įtraukta pelė | Ne |
| Pirštų atspaudų skaitytuvas | Ne |
| Skaitinė klaviatūra | Ne |
| Karštieji klavišai | Taip |
| Įrenginio sąsaja | RF belaidis |
| Žymėjimo įrenginys | Jutiklinė planšetė + pelės mygtukai |
| Klaviatūros formos faktorius | Mini |
| Ryšio technologija | Belaidis |
| Dažnių juosta | 2,4 GHz |
| Klaviatūros išdėstymas | QWERTY |
| Tikslas | Universalus |
| Rekomenduojamas naudojimas | Universalus |
| USB šakotuvas | Ne |
| Pagrindinės (išorinės) dėžės bruto svoris | 5,76 kg |