Logitech G MK220 klaviatūra RF Wireless QWERTY US International juoda
Logitech G MK220 klaviatūra RF Wireless QWERTY US International juoda
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Prijunk ir žaisk | Taip |
| Belaidis diapazonas | 10 metrų |
| Klaviatūros stilius | Tiesiai |
| Paviršiaus spalva | Monotoniškas |
| Riešo atrama | Ne |
| Produkto spalva | Juoda |
| Baterijos tipas | AA |
| Palaikomų baterijų skaičius | 8 |
| Maitinimo šaltinio tipas | Baterija |
| Klaviatūros baterijos tipas | AAA |
| Baterijų skaičius (klaviatūra) | 2 |
| Baterijų technologija | Šarminis |
| Klaviatūros matmenys (P x G x A) | 50 x 460 x 120 mm |
| Klaviatūros svoris | 603 g |
| Reikalingas USB | Taip |
| Kitos palaikomos operacinės sistemos | Chromas |
| Palaikomos „Windows“ operacinės sistemos | Taip |
| Slinkties tipas | Ratas |
| Įtraukta pelė | Taip |
| Slinkties ratukų skaičius | 1 |
| Formos faktorius | Ambidekstrinis |
| Pelės baterijos tipas | AA |
| Slinkimo kryptys | Vertikalus |
| Baterijų skaičius (pelė) | 2 |
| Slinkti | Taip |
| Klaviatūros formos faktorius | Mini |
| Skaitinė klaviatūra | Taip |
| Žymėjimo įrenginys | Ne |
| Rekomenduojamas naudojimas | Biuras |
| Ryšio technologija | Belaidis |
| Klaviatūros kalba | JAV tarptautinė |
| Dažnių juosta | 2,4 GHz |
| USB šakotuvas | Ne |
| Klaviatūros išdėstymas | QWERTY |
| Tikslas | Universalus |
| Pirštų atspaudų skaitytuvas | Ne |
| Įrenginio sąsaja | RF belaidis |
| Pagrindinės (išorinės) dėžės bruto svoris | 6 kg |