Logitech Wireless Combo MK330
Logitech Wireless Combo MK330
Garantija
36 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Belaidis diapazonas | 10 metrų |
| Produkto spalva | Juoda |
| Foninis apšvietimas | Ne |
| Klaviatūros stilius | Tiesiai |
| Riešo atrama | Ne |
| Apsaugos funkcijos | Atsparus išsiliejimui |
| Maitinimo šaltinio tipas | Baterija |
| Baterijos tipas | AAA |
| Baterijų technologija | Šarminis |
| Palaikomų baterijų skaičius | 3 |
| Baterijos talpa | 2000 mAh |
| Klaviatūros baterijos tipas | AAA |
| Baterijos tarnavimo laikas | 24 mėnesiai |
| Baterijų skaičius (klaviatūra) | 2 |
| Svoris | 570 g |
| Klaviatūros matmenys (P x G x A) | 446,3 x 20,5 x 183 mm |
| Klaviatūros svoris | 570 g |
| Pelės matmenys (P x G x A) | 60 x 39 x 99 mm |
| Pelės svoris | 75,2 g |
| Palaikomos „Windows“ operacinės sistemos | „Windows 11“, „Windows 10“ |
| Kitos palaikomos operacinės sistemos | „Chrome“ OS |
| Imtuvo tipas | Vienijantis imtuvas |
| Imtuvo matmenys (P x G x A) | 14,4 x 6,6 x 18,7 mm |
| Belaidžio imtuvo sąsaja | USB A tipo |
| Imtuvo svoris | 2 g |
| Slinkti | Taip |
| Slinkties tipas | Ratas |
| Mygtukų kiekis | 3 |
| Judesio aptikimo technologija | Optinis |
| Pelės baterijos veikimo laikas | 12 mėnesių |
| Įtraukta pelė | Taip |
| Pelės baterijos tipas | AA |
| Įrenginio sąsaja | USB |
| Žymėjimo įrenginys | Ne |
| Ryšio technologija | Belaidis |
| Dažnių juosta | 2,4 GHz |
| Skaitinė klaviatūra | Taip |
| Atsparus išsiliejimui iki | 60 ml |
| Klaviatūros kalba | JAV tarptautinė |
| Tikslas | Kompiuteris / serveris |
| Pirštų atspaudų skaitytuvas | Ne |
| Įjungimo / išjungimo jungiklis | Taip |
| USB šakotuvas | Ne |
| Rekomenduojamas naudojimas | Biuras |
| Klaviatūros formos faktorius | Viso dydžio (100 %) |
| Klaviatūros išdėstymas | QWERTY |
| Plotis | 446,3 mm |
| Ūgis | 183 mm |
| Gylis | 20,5 mm |
| Suderintos sistemos (HS) kodas | 84716060 |
| Pagrindinės (išorinės) dėžės bruto svoris | 4,52 kg |