Logitech Wireless Combo MK270
Logitech Wireless Combo MK270
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Belaidis diapazonas | 10 metrų |
| Prijunk ir žaisk | Taip |
| USB 2.0 prievadų kiekis | 1 |
| Viso dydžio klaviatūra | Taip |
| Ergonomiškas dizainas | Ne |
| Klaviatūros stilius | Tiesiai |
| Reguliuojamas klaviatūros aukštis | Taip |
| Foninis apšvietimas | Ne |
| Apsaugos funkcijos | Atsparus išsiliejimui |
| Riešo atrama | Ne |
| Produkto spalva | Juoda |
| LED indikatoriai | Taip |
| Baterijos tipas | AAA |
| Palaikomų baterijų skaičius | 3 |
| Baterijų technologija | Šarminis |
| Baterijos talpa | 1000 mAh |
| Automatinis išsijungimas | Taip |
| Baterijos tarnavimo laikas | 36 mėnesiai |
| Baterijų skaičius (klaviatūra) | 2 |
| Klaviatūros baterijos tipas | AAA |
| Maitinimo šaltinio tipas | Baterija |
| Darbinė temperatūra (TT) | 0–40 °C |
| Laikymo temperatūra (TT) | -40–60 °C |
| Klaviatūros svoris | 498 g |
| Pelės matmenys (P x G x A) | 60 x 39 x 99 mm |
| Klaviatūros matmenys (P x G x A) | 441 x 18 x 149 mm |
| Pelės svoris | 75,2 g |
| Palaikomos „Windows“ operacinės sistemos | Taip |
| Kitos palaikomos operacinės sistemos | „Chrome“ OS |
| Palaikomos „Linux“ operacinės sistemos | Taip |
| Belaidžio imtuvo sąsaja | USB A tipo |
| Pridedamos baterijos | Taip |
| Imtuvas pridedamas | Taip |
| Imtuvo svoris | 2 g |
| Imtuvo matmenys (P x G x A) | 14,4 x 6,6 x 18,7 mm |
| Įtrauktų produktų skaičius | 1 vnt. |
| Vartotojo vadovas | Taip |
| Imtuvo tipas | Nano imtuvas |
| Slinkimo kryptys | Vertikalus |
| Įtraukta pelė | Taip |
| Pelės baterijos tipas | AA |
| Pelės baterijos veikimo laikas | 12 mėnesių |
| Formos faktorius | Ambidekstrinis |
| Judesio aptikimo technologija | Optinis |
| Mygtukų kiekis | 3 |
| Slinkties tipas | Ratas |
| Slinkti | Taip |
| Sertifikavimas | CE FCC CB |
| Karštieji klavišai | Taip |
| Skaitinė klaviatūra | Taip |
| Pagrindinis kelionės atstumas | 3,2 mm |
| Klaviatūros klavišų naudojimo laikas | 5 milijonai simbolių |
| Tikslas | Kompiuteris / serveris |
| Karštųjų klavišų skaičius | 8 |
| „Windows“ klavišai | Taip |
| Įjungimo / išjungimo jungiklis | Taip |
| Žymėjimo įrenginys | Ne |
| Klaviatūros klavišų skaičius | 111 |
| Klaviatūros formos faktorius | Viso dydžio (100 %) |
| Kampo reguliavimas (maks.) | 8° |
| Klaviatūros kalba | Olandų |
| Atsparus išsiliejimui iki | 60 ml |
| Pirštų atspaudų skaitytuvas | Ne |
| Rekomenduojamas naudojimas | Pradžia |
| Klaviatūros išdėstymas | QWERTY |
| USB šakotuvas | Ne |
| Dažnių juosta | 2,4 GHz |
| Ryšio technologija | Belaidis |
| Įrenginio sąsaja | RF belaidis |
| Suderintos sistemos (HS) kodas | 84716060 |
| Pagrindinės (išorinės) dėžės bruto svoris | 6,03 kg |
| Įspėjimai | Seną prietaisą nuneškite į specialų elektroninių atliekų surinkimo punktą. Saugoti nuo drėgmės,. Neardykite prietaiso. |