Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 5*
d. d.
Žaidimų rinkinys su viso dydžio žaidimų klaviatūra, pele su foniniu apšvietimu, dideliu pelės kilimėliu ir žaidimų ausinėmis
Spalvoti WASD ir rodyklių klavišai, skirti geriausiam žaidimo stiliui (pvz., FPS žaidimams)
Praktiški multimedijos spartieji klavišai interneto ir muzikos funkcijoms
6 mygtukų optinė pelė (raiška 800–2400 dpi)
Stereo ausinės su mikrofonu ir integruotu garsumo reguliatoriumi
Žaidimų pelės kilimėlis (300 x 250 mm) su nesibraižančiais dygsniuotais kraštais
| Santrauka | Gembird GGS-UMG4-02. Klaviatūros formos koeficientas: Viso dydžio (100 %), Ryšio technologija: Laidinė, Įrenginio sąsaja: USB, Klaviatūros išdėstymas: QWERTY, Klaviatūros klavišų skaičius: 104. Laido ilgis: 1,8 m. Rekomenduojamas naudojimas: Žaidimams. Produkto spalva: Juoda. Pelė pridėta. |
| Pardavėjo pagrindinis puslapis | https://gembird.nl/item.aspx?id=11355 |
| Vieneto dėžutės aukštis | 0,205 |
| Vieneto dėžutės ilgis | 0,6 |
| Vieneto dėžutės plotis | 0,09 |
| Sertifikavimas | CE sertifikatas |
| Ryšio technologija | Laidinis |
| Įrenginio sąsaja | USB |
| Karštieji klavišai | Taip |
| Klaviatūros formos faktorius | Viso dydžio (100 %) |
| Klaviatūros kalba | JAV anglų kalba |
| Klaviatūros išdėstymas | QWERTY |
| Klaviatūros klavišų skaičius | 104 |
| Karštųjų klavišų skaičius | 8 |
| Skaitinė klaviatūra | Taip |
| Rekomenduojamas naudojimas | Žaidimai |
| Produkto spalva | Juoda |
| Kabelio ilgis | 1,8 m |
| USB 2.0 prievadų kiekis | 1 |
| Maitinimo šaltinio tipas | USB |
| Mygtukų patvarumas (milijonai paspaudimų) | 3 |
| Mygtukų kiekis | 6 |
| Mygtukų tipas | Paspausti mygtukai |
| Pelės kabelio ilgis | 1,8 m |
| Įtraukta pelė | Taip |
| Slinkti | Taip |
| Vairuotojo blokas | 3,5 mm |
| Ausinių dažnis | 20–20 000 Hz |
| Ausinių laido ilgis | 1,8 m |
| Pridedamos ausinės | Taip |
| Ausinių tipas | Binauralinis |
| Varža | 32 Ω |
| Mikrofono jautrumas | 105 dB |
| Mikrofono tipas | Bumas |
| Palaikomos „Windows“ operacinės sistemos | „Windows 10“ / „Windows 7“ / „Windows 8“ |
| Klaviatūros matmenys (P x G x A) | 475 x 178 x 24 mm |
| Klaviatūros svoris | 630 g |
| Pelės matmenys (P x G x A) | 126 x 76 x 43 mm |
| Pelės svoris | 120 g |
| Rankinis | Taip |
| Pridedamas pelės kilimėlis | Taip |
| Pelės kilimėlio dydis (P x G) | 300 x 250 mm |
| Įtrauktų produktų skaičius | 4 vnt. |
| Pakuotės gylis | 620 mm |
| Pakuotės aukštis | 230 mm |
| Pakuotės svoris | 1720 g |
| Pakuotės plotis | 210 mm |
| Kiekis pakuotėje | 2 vnt. |
| žinių bazės kalba | ANG |
| Vienetų siuntimo dėžėje | 2 |
| Apskaičiuotas vieneto tūris | 0,01453 kub. m |
| Apskaičiuotas vieneto svoris | 1,66 kg |