- Prekė sandėlyje
Klaviatūros ir pelės komplektas Trust Primo, EN, juoda
Klaviatūros ir pelės komplektas Trust Primo, EN, juoda



Klaviatūros ir pelės komplektas Trust Primo, EN, juoda
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
| Prekės ženklas | TRUST, Trust |
| Modelis | Primo |
| Klaviatūros tipas | Laidinė |
| Ilgis | 14.8 cm, 41 mm. |
| Plotis | 44.9 cm, 522 mm. |
| Aukštis | 3 cm, 190 mm. |
| Spalva | Juoda sp |
| Jungties tipas | USB |
| Klaviatūros kalba | Anglų |
| Klavišų tipas | Membraniniai |
| Foninis apšvietimas | Ne |
| Multimedijos klavišai | Taip |
| Atskiras skaičių blokas | Taip |
| Pelė komplekte | Taip (laidinė, optinė) |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Garantija juridiniams asmenims | 12 mėn |
| Papildoma informacija | Paprastas dizainas |
| Laido ilgis | 1,8 m |
| Svoris | 0.808 kg. |
| Pagaminimo šalis | CN |