Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 5*
d. d.
„Keychron V1 Max“
„V1 Max“ yra visiškai pritaikoma mechaninė klaviatūra, siūlanti 2,4 GHz belaidę ir „Bluetooth 5.1“ jungtį. Kompaktiškas 75 % išdėstymas, sandarinimo konstrukcija, garsą sugeriančios putos, dvigubo spaudimo PBT klavišų dangteliai ir kitos savybės pakelia jūsų spausdinimo patirtį į naują lygį, užtikrindamos didesnį komfortą ir produktyvumą.
| Santrauka | „Keychron V1 Max.“ klaviatūros formos koeficientas: 75 %. Klaviatūros stilius: Tiesi. Ryšio technologija: Laidinė ir belaidė, Įrenginio sąsaja: USB + radijo dažnių belaidis ryšys + „Bluetooth“, Klaviatūros klavišų jungiklis: Mechaninis. Foninio apšvietimo tipas: RGB LED. Rekomenduojamas naudojimas: Universalus. Produkto spalva: Juoda, Pilka |
| Pardavėjo pagrindinis puslapis | https://www.keychron.com/products/keychron-v1-max-qmk-via-wireless-custom-mechanical-keyboard?variant=40637899735129 |
| Vieneto dėžutės aukštis | 0,07 |
| Vieneto dėžutės ilgis | 0,36 |
| Vieneto dėžutės plotis | 0,205 |
| Paleidimo jėga | 55 g |
| „Bluetooth“ versija | 5.1 |
| Integruota atmintis | Taip |
| Integruotos atminties talpa | 256 KB |
| Ryšio technologija | Laidinis ir belaidis ryšys |
| Įrenginio sąsaja | USB + RF belaidis ryšys + „Bluetooth“ |
| Dažnių juosta | 2,4 GHz |
| Pagrindinis kelionės atstumas | 4 mm |
| Klaviatūros formos faktorius | 75% |
| Klaviatūros klavišų profilis | Garsus |
| Klaviatūros klavišų jungiklis | Mechaninis |
| Klaviatūros klavišų naudojimo laikas | 80 milijonų simbolių |
| Klaviatūros dangteliai | Dvigubas šūvis |
| Klaviatūros dangtelių medžiaga | Polibutileno tereftalatas (PBT) |
| Skaitinė klaviatūra | Ne |
| Įjungimo / išjungimo jungiklis | Taip |
| Žymėjimo įrenginys | Ne |
| Apklausų rodiklis | 1000/90 Hz |
| Programuojami karštieji klavišai | Taip |
| Rekomenduojamas naudojimas | Universalus |
| Perkėlimas | N klavišų perkėlimas |
| „Windows“ klavišai | Taip |
| Reguliuojamas foninis apšvietimas | Taip |
| Reguliuojamas klaviatūros aukštis | Taip |
| Foninis apšvietimas | Taip |
| Foninio apšvietimo spalva | Raudona/Žalia/Mėlyna |
| Foninio apšvietimo tipas | RGB šviesos diodas |
| Klaviatūros stilius | Tiesiai |
| Medžiaga | Plastikas |
| Produkto spalva | Juoda/Pilka |
| Nuimamas laidas | Taip |
| Karštasis keitimas | Taip |
| USB jungties tipas | USB C tipo |
| Baterijos talpa | 4000 mAh |
| Baterijos veikimo laikas (maks.) | 225 val. |
| Baterijos įkrovimo laikas | 5 val. |
| Baterijų technologija | Ličio polimeras (LiPo) |
| Klaviatūros baterijos tipas | Įmontuota baterija |
| Maitinimo šaltinio tipas | Baterija, USB |
| Įkraunamas | Taip |
| USB C tipo įkrovimo prievadas | Taip |
| Įtraukta pelė | Ne |
| Darbinė temperatūra (TT) | -10–50 °C |
| Klaviatūros matmenys (P x G x A) | 328,5 x 148,7 x 29,4 mm |
| Klaviatūros svoris | 770 g |
| Pridedamas kintamosios srovės adapteris | Ne |
| Įtrauktų produktų skaičius | 1 vnt. |
| Imtuvas pridedamas | Taip |
| Vienetų siuntimo dėžėje | 10 |
| Apskaičiuotas vieneto tūris | 0,006128 kub. m |
| Apskaičiuotas vieneto svoris | 1,5 kg |