Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 5*
d. d.
SUDERINTA SU „MAC“ Daugiau funkcijų gausite su specialiu „Mac“ klavišų išdėstymu, atitinkančiu „Apple“ spalvas – kosminės pilkos ir šviesiai pilkos spalvos, išmaniuoju apšvietimu ir programuojamais klavišais. Jei norite sutaupyti vietos ant stalo, bet neaukoti našumo, galite rinktis minimalistinį „MX Keys Mini“, skirtą „Mac“. GREITAS SKYSČIO TIKSLUMAS Rašykite užtikrintai ir greitai su sferiškais, pirštų galiukams pritaikytais klavišais, kurie sumažina spausdinimo klaidų tikimybę, o padidėjęs klavišų stabilumas sumažina triukšmą. AUTOMATIZUOTI PASIKARTOJANČIAS UŽDUOTIS Lengvai kurkite ir bendrinkite laiką taupančius išmaniųjų veiksmų sparčiuosius klavišus, kad atliktumėte kelis veiksmus vienu klavišo paspaudimu naudodami programėlę „Logi Options+“. IŠMANUS APŠVIETIMAS, TAPATYTAS DAR IŠMANESNIS Apšviesti klavišai įsijungia, kai rankos priartėja prie klaviatūros, ir automatiškai paryškėja arba pritemsta, atsižvelgiant į aplinką. „MX Keys S“ foninio apšvietimo trukmę ir ryškumą „Mac“ kompiuteriuose galite valdyti „Logi Options+“. DAUGIAU KOMFORTO. GILESNIS SUSIKONCENTRAVIMAS. Žemo profilio dizainas ir optimalus kampas natūraliai riešo padėčiai užtikrina tikslų rašymą be pastangų ir ilgesnį spausdinimo komfortą. PRIJUNKITE PRIE IKI 3 „APPLE“ ĮRENGINIŲ Susiekite „MX Keys S“, skirtą „Mac“, su keliais „Mac“ kompiuteriais ir „iPad“ planšetiniais kompiuteriais per „Bluetooth Low Energy“ ir perjunkite juos vienu mygtuko paspaudimu. NIEKADA NESIDARYKITE KOMPROMISŲ. RINKITĖS PERDIRBTUS MEDŽIAGAS Nėra jokios priežasties aukoti našumo dėl tvarumo. Štai kodėl mūsų gaminiai pagaminti iš aukštos kokybės perdirbto plastiko ir sukurti greičiui, tikslumui ir dideliam našumui.
| Santrauka | „Logitech Master MX Keys S“, skirta „Mac“. Klaviatūros forma: Viso dydžio (100 %). Klaviatūros stilius: Tiesi. Ryšio technologija: Belaidė, Įrenginio sąsaja: Radijo dažnių belaidė sistema + „Bluetooth“, Klaviatūros klavišų jungiklis: Žirklinis klavišų jungiklis, Klaviatūros išdėstymas: QWERTY. Foninio apšvietimo tipas: LED. Rekomenduojamas naudojimas: Biuras. Produkto spalva: Aliuminio, Juoda. |
| Pardavėjo pagrindinis puslapis | https://www.logitech.com/en-ch/products/keyboards/mx-keys-s-for-mac.html |
| Vieneto dėžutės aukštis | 0,05 |
| Vieneto dėžutės ilgis | 0,45 |
| Vieneto dėžutės plotis | 0,16 |
| Paleidimo jėga | 60 g |
| Aplinkos šviesos jutiklis | Taip |
| „Bluetooth Low Energy“ (BLE) | Taip |
| Ryšio technologija | Belaidis |
| Įrenginio sąsaja | RF belaidis + „Bluetooth“ |
| Dažnių juosta | 2,4 GHz |
| Karštieji klavišai | Taip |
| Pagrindinis kelionės atstumas | 1,8 mm |
| Klaviatūros formos faktorius | Viso dydžio (100 %) |
| Klaviatūros klavišų profilis | Žemo profilio |
| Klaviatūros klavišų jungiklis | Žirklinis rakto jungiklis |
| Klaviatūros klavišų naudojimo laikas | 10 milijonų simbolių |
| Klaviatūros kalba | JAV tarptautinė |
| Klaviatūros išdėstymas | QWERTY |
| Kelių įrenginių palaikymas | Taip |
| Multimedijos klavišai | Taip |
| Skaitinė klaviatūra | Taip |
| Įjungimo / išjungimo jungiklis | Taip |
| Žymėjimo įrenginys | Ne |
| Programuojami karštieji klavišai | Taip |
| Artumo jutiklis | Taip |
| Rekomenduojamas naudojimas | Biuras |
| Reguliuojamas foninis apšvietimas | Taip |
| Foninis apšvietimas | Taip |
| Foninio apšvietimo spalva | Balta |
| Foninio apšvietimo tipas | LED |
| Klaviatūros stilius | Tiesiai |
| LED indikatoriai | Taip |
| Medžiaga | Plastikas |
| Produkto spalva | Aliuminis/juoda |
| Paviršiaus spalva | Monochromatinis |
| Nuimamas laidas | Taip |
| Belaidis diapazonas | 10 metrų |
| Baterijos talpa | 1500 mAh |
| Baterijų technologija | Ličio polimeras (LiPo) |
| Įkrovimo šaltinis | USB C tipo |
| Klaviatūros baterijos tipas | Įmontuota baterija |
| Baterijų skaičius (klaviatūra) | 1 |
| Maitinimo šaltinio tipas | Baterija |
| Įkraunamas | Taip |
| Baterijos tarnavimo laikas | 5 mėnesiai |
| Įtraukta pelė | Ne |
| Palaikomos „Mac“ operacinės sistemos | „Mac OS X 10.15 Catalina“ |
| Palaikomos mobiliosios operacinės sistemos | „iOS 14“ / „iPadOS 14“ |
| Klaviatūros matmenys (P x G x A) | 430,2 x 20,5 x 131,63 mm |
| Klaviatūros svoris | 810 g |
| Pridedami laidai | USB C tipo |
| Įtrauktų produktų skaičius | 1 vnt. |
| Pakuotės tipas | Dėžutė |
| Pakuotės turinys | Klaviatūros USB-C įkrovimo laidas (iš USB-C į USB-C) Naudotojo dokumentacija |
| Imtuvas pridedamas | Ne |
| Vartotojo vadovas | Taip |
| Palaikomos programos | Logi parinktys+ |
| Suderinamumas | „Logi Bolt“ USB įkroviklis |
| Garantinis laikotarpis | 2 metai |
| Produktas pagamintas iš perdirbto plastiko | 26 % |
| Modelis | MX Keys S, skirtas „Mac“ |
| žinių bazės kalba | ANG |
| Vienetų siuntimo dėžėje | 1 |
| Apskaičiuotas vieneto tūris | 0,0036 kub. m |
| Apskaičiuotas vieneto svoris | 1 kg |