- Prekė sandelyje
-
−18%
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 12 - 14*
d. d.
(1) Belaidis diapazonas gali skirtis priklausomai nuo aplinkos ir skaičiavimo sąlygų. (2) Išbandyta ribotomis sąlygomis (daugiausia 60 ml skysčio išsiliejus). Nemerkite klaviatūros į skystį. (3) Klaviatūros ir pelės baterijos veikimo laikas gali skirtis priklausomai nuo naudotojo ir skaičiavimo sąlygų. Remiantis nepriklausomais pardavimo duomenimis (vienetais), įskaitant visus MK270 šeimos belaidžių derinių modelius, surinktus iš pagrindinių rinkų: CA, CN, FR, DE, ID, KR, RU, SE, TW, TH, TR, JK, JAV (2019 m. balandžio mėn. – 2020 m. balandžio mėn.). Tik mažmeninės prekybos kanalas. (5) Remiantis nepriklausomais pardavimo duomenimis (vienetais), surinktais „Logitech“ pelėms ir klaviatūroms iš pagrindinių pasaulinių rinkų, įskaitant CA, CN, FR, DE, ID, KR, RU, SE, TW, TH, TR, JK, JAV (2019 m. liepos mėn. – 2020 m. liepos mėn. laikotarpis). Tik mažmeninės prekybos kanalas. (6) Spragtelėjimų ir spausdinimo triukšmas sumažintas daugiau nei 90 %, palyginti su „Logitech MK270“. Kairiojo pelės spustelėjimo ir spausdinimo dBA lygis, išmatuotas nepriklausomos laboratorijos 1 metro atstumu.
| Santrauka | „Logitech Wireless Combo MK270“. Klaviatūros formos koeficientas: Viso dydžio (100 %). Klaviatūros stilius: Tiesi. Ryšio technologija: Belaidė, Įrenginio sąsaja: Radijo dažnio belaidė, Klaviatūros išdėstymas: QWERTY, Klaviatūros klavišų skaičius: 111, Rekomenduojamas naudojimas: Namai. Produkto spalva: Juoda. Pelė pridėta. |
| Pardavėjo pagrindinis puslapis | https://www.logitech.com/ |
| Vieneto dėžutės aukštis | 0,04 |
| Vieneto dėžutės ilgis | 0,503 |
| Vieneto dėžutės plotis | 0,15 |
| Kampo reguliavimas (maks.) | 8° |
| Sertifikavimas | CE FCC CB |
| Ryšio technologija | Belaidis |
| Įrenginio sąsaja | RF belaidis |
| Pirštų atspaudų skaitytuvas | Ne |
| Dažnių juosta | 2,4 GHz |
| Karštieji klavišai | Taip |
| Pagrindinis kelionės atstumas | 3,2 mm |
| Klaviatūros formos faktorius | Viso dydžio (100 %) |
| Klaviatūros klavišų naudojimo laikas | 5 milijonai simbolių |
| Klaviatūros kalba | Olandų |
| Klaviatūros išdėstymas | QWERTY |
| Klaviatūros klavišų skaičius | 111 |
| Karštųjų klavišų skaičius | 8 |
| Skaitinė klaviatūra | Taip |
| Įjungimo / išjungimo jungiklis | Taip |
| Žymėjimo įrenginys | Ne |
| Tikslas | Kompiuteris / serveris |
| Rekomenduojamas naudojimas | Pradžia |
| Atsparus išsiliejimui iki | 60 ml |
| USB šakotuvas | Ne |
| „Windows“ klavišai | Taip |
| Reguliuojamas klaviatūros aukštis | Taip |
| Foninis apšvietimas | Ne |
| Ergonomiškas dizainas | Ne |
| Viso dydžio klaviatūra | Taip |
| Klaviatūros stilius | Tiesiai |
| LED indikatoriai | Taip |
| Produkto spalva | Juoda |
| Apsaugos funkcijos | Atsparus išsiliejimui |
| Riešo atrama | Ne |
| Prijunk ir žaisk | Taip |
| USB 2.0 prievadų kiekis | 1 |
| Belaidis diapazonas | 10 metrų |
| Automatinis išsijungimas | Taip |
| Baterijos talpa | 1000 mAh |
| Baterijų technologija | Šarminis |
| Baterijos tipas | AAA |
| Klaviatūros baterijos tipas | AAA |
| Baterijų skaičius (klaviatūra) | 2 |
| Palaikomų baterijų skaičius | 3 |
| Maitinimo šaltinio tipas | Baterija |
| Baterijos tarnavimo laikas | 36 mėnesiai |
| Mygtukų kiekis | 3 |
| Formos faktorius | Ambidekstrinis |
| Pelės baterijos veikimo laikas | 12 mėnesių |
| Pelės baterijos tipas | AA |
| Įtraukta pelė | Taip |
| Judesio aptikimo technologija | Optinis |
| Slinkti | Taip |
| Slinkties tipas | Ratas |
| Slinkimo kryptys | Vertikalus |
| Palaikomos „Linux“ operacinės sistemos | Taip |
| Minimalūs sistemos reikalavimai | Ko jums reikia: „Windows 7“, „8“, „10“ arba naujesnė versija „Chrome“ OS Galimas USB prievadas |
| Kitos palaikomos operacinės sistemos | „Chrome“ OS |
| Palaikomos „Windows“ operacinės sistemos | Taip |
| Darbinė temperatūra (TT) | 0–40 °C |
| Laikymo temperatūra (TT) | -40–60 °C |
| Klaviatūros matmenys (P x G x A) | 441 x 18 x 149 mm |
| Klaviatūros svoris | 498 g |
| Pelės matmenys (P x G x A) | 60 x 39 x 99 mm |
| Pelės svoris | 75,2 g |
| Pridedamos baterijos | Taip |
| Įtrauktų produktų skaičius | 1 vnt. |
| Pakuotės gylis | 510 mm |
| Pakuotės aukštis | 46 mm |
| Pakuotės tipas | Dėžutė |
| Pakuotės svoris | 743,5 g |
| Pakuotės plotis | 158 mm |
| Imtuvo matmenys (P x G x A) | 14,4 x 6,6 x 18,7 mm |
| Imtuvas pridedamas | Taip |
| Imtuvo tipas | Nano imtuvas |
| Imtuvo svoris | 2 g |
| Vartotojo vadovas | Taip |
| Belaidžio imtuvo sąsaja | USB A tipo |
| Suderintos sistemos (HS) kodas | 84716060 |
| Pagrindinės (išorinės) dėžės bruto svoris | 6025 g |
| Pagrindinė (išorinė) dėžutė GTIN (EAN/UPC) | 50992060391516 |
| Pagrindinės (išorinės) dėžutės aukštis | 224 mm |
| Pagrindinės (išorinės) dėžutės ilgis | 403 mm |
| Pagrindinės (išorinės) dėžutės plotis | 306 mm |
| Pagrindinės (išorinės) dėžės ant paletės | 60 vnt. |
| Produktų skaičius pagrindinėje (išorinėje) dėžutėje | 6 vnt. |
| Produktai paletėje | 360 vnt. |
| Vienetų siuntimo dėžėje | 6 |
| Apskaičiuotas vieneto tūris | 0,003997 kub. m |
| Apskaičiuotas vieneto svoris | 0,82 kg |