-
−21%
ZWILLING STAUB LA COCOTTE 6,7 l apvalus ketaus troškintuvas kepimui
ZWILLING STAUB LA COCOTTE 6,7 l apvalus ketaus troškintuvas kepimui













ZWILLING STAUB LA COCOTTE 6,7 l apvalus ketaus troškintuvas kepimui
Garantija
300 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Kiekis pakuotėje | 1 vnt. |
| Tipas | Troškinimo indas |
| Dangtelis pridedamas | Taip |
| Tinka viryklėms | Indukcija, Dujos, Keramika, Halogenas, Užsandarinta plokštė |
| Medžiaga | Ketaus |
| Forma | Apvalus |
| Galima laikyti šaldiklyje | Taip |
| Produkto spalva | Mėtų spalva |
| Galima plauti indaplovėje | Taip |
| Vidinė danga | Emalis |
| Orkaitėje tinkamas | Taip |
| Gylis | 352 mm |
| Svoris | 6,9 kg |
| Ūgis | 182 mm |
| Plotis | 280 mm |
| Talpa | 6,7 l |