











Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 7 - 9*
d. d.
| Santrauka | „Resto Kitchenware 95349“. Forma: Apvali, Tipas: Keptuvė su vokeliu / greito kepimo funkcija, Produkto spalva: Nerūdijančio plieno. Skersmuo: 28 cm, Gylis: 510 mm, Aukštis: 75 mm. Pakuotės tipas: Rankovė. Sudėtyje nėra: Politetrafluoretileno (PTFE) |
| Pardavėjo pagrindinis puslapis | https://resto-kitchenware.com/en/products/all-products/95349-wok-%C3%B828-h-7-5-cm-detail |
| Vieneto dėžutės aukštis | 0,075 |
| Vieneto dėžutės ilgis | 0,5 |
| Vieneto dėžutės plotis | 0,3 |
| Dugno storis | 2,5 mm |
| Rankenos medžiaga | Nerūdijantis plienas |
| Rankenų kiekis | 1 |
| Dangtelis pridedamas | Ne |
| Medžiaga | Aliuminis, Nerūdijantis plienas |
| Nelipni danga | Taip |
| Produkto spalva | Nerūdijantis plienas |
| Atsparus įbrėžimams | Taip |
| Forma | Apvalus |
| Tipas | Wok / keptuvė su greitu kepimu |
| Gylis | 510 mm |
| Skersmuo | 280 mm |
| Ūgis | 75 mm |
| Svoris | 1420 g |
| Pakuotės tipas | Rankovė |
| Nesudėtyje nėra | Politetrafluoretilenas (PTFE) |
| Modelio pavadinimas | 95349 |
| Modelis | 95349 |
| Vienetų siuntimo dėžėje | 4 |
| Apskaičiuotas vieneto tūris | 0,009767 kub. m |
| Apskaičiuotas vieneto svoris | 2,13 kg |