„Saeco New Royal Black“ pusiau automatinis espreso kavos aparatas 2,5 l
„Saeco New Royal Black“ pusiau automatinis espreso kavos aparatas 2,5 l
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 10 - 15*
d. d.
| Galia | 1400 W |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 230 V |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 50 Hz |
| Svoris | 10 kg |
| Gylis | 460 mm |
| Ūgis | 398 mm |
| Plotis | 280 mm |
| Produkto tipas | Espreso aparatas |
| Kavos įvedimo tipas | Kavos pupelės |
| Vandens bako talpa | 2,5 l |
| Įmontuotas malūnėlis | Taip |
| Karšto vandens sistema | Taip |
| Talpa puodeliais | 2 puodeliai |
| Maltos kavos talpyklos talpa | 18 puodelių |
| Prietaiso išdėstymas | Stalviršis |
| Rezervuaras užplikytai kavai | Taurė |
| Malūnėlio tipas | Nerūdijančio plieno malūnėlis |
| Kavos pupelių talpa | 600 g |
| Reguliuojamas kavos stiprumas | Taip |
| Malūnėlio nustatymų skaičius | 8 |
| Kavos stiprumo nustatymų skaičius | 7 |
| Kavos virimo aparato tipas | Pusiau automatinis |
| Produkto spalva | Juoda |
| Integruotas ekranas | Taip |
| „Bluetooth“ | Taip |
| Nuimamas virimo / užpilo įrenginys | Taip |
| Valdymo tipas | Palieskite |
| Nuotolinio valdymo palaikymas išmaniajame telefone / planšetiniame kompiuteryje | Taip |
| Įvairių gėrimų | Taip |
| Espreso ruošimas | Taip |
| Kavos ruošimas | Taip |
| Amerikano gaminimas | Taip |
| Kapučino gaminimas | Ne |
| Arbatos ruošimas | Taip |
| Programų skaičius | 4 |
| Latte Macchiato gaminimas | Ne |
| Įspėjimai | Nenaudokite įrangos drėgnoje ar šlapioje aplinkoje, kad išvengtumėte elektros smūgio pavojaus. Elektros smūgio pavojus. Įrenginyje gali būti karštų skysčių, veikiamų slėgio – naudokite atsargiai. |