Saeco MAGIC M2 1900 W automatinis espreso aparatas sidabrinis/pilkas
Saeco MAGIC M2 1900 W automatinis espreso aparatas sidabrinis/pilkas





Saeco MAGIC M2 1900 W automatinis espreso aparatas sidabrinis/pilkas
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Dažnis | 50 Hz |
| Galia | 1900 W |
| Naudojimas su laidu | Taip |
| Gylis | 481 mm |
| Plotis | 280 mm |
| Ūgis | 470 mm |
| Svoris | 14,8 kg |
| Kavos įvedimo tipas | Kavos pupelės |
| Reguliuojami malūnėlio nustatymai | Taip |
| Prietaiso išdėstymas | Stalviršis |
| Įmontuotas malūnėlis | Taip |
| Vandens filtras | Taip |
| Snapelių skaičius | 2 |
| Vandens bako talpa | 4 l |
| Reguliuojamas kavos stiprumas | Taip |
| Produkto tipas | Espreso kavos aparatas |
| Reguliuojamas vandens kiekis | Taip |
| Kavos pupelių talpa | 1200 g |
| Kavos virimo aparato tipas | Visiškai automatinis |
| Ekrano tipas | LED |
| „Bluetooth“ ryšys | Taip |
| Produkto spalva | Juoda |
| Integruotas ekranas | Taip |
| Kapučino gaminimas | Taip |
| Espreso ruošimas | Taip |
| Kavos ruošimas | Taip |
| Įvairių gėrimų | Taip |
| Latės gaminimas | Taip |