SAECO MAGIC M1 automatinis kavos aparatas
SAECO MAGIC M1 automatinis kavos aparatas
SAECO MAGIC M1 automatinis kavos aparatas
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 230 V |
| Energijos suvartojimas (tipinis) | 1900 W |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 50 Hz |
| Plotis | 280 mm |
| Svoris | 14,3 kg |
| Gylis | 481 mm |
| Ūgis | 435 mm |
| Reguliuojamas kavos stiprumas | Taip |
| Prietaiso išdėstymas | Stalviršis |
| Kavos įvedimo tipas | Malta kava, Kavos pupelės |
| Įmontuotas malūnėlis | Taip |
| Vandens bako talpa | 2,5 l |
| Kavos pupelių talpa | 600 g |
| Pieno bakas | Taip |
| Produkto tipas | Espreso kavos aparatas |
| Indaplovėje plaunamos dalys | Taip |
| Kavos virimo aparato tipas | Visiškai automatinis |
| Maksimalus darbinis slėgis | 15 barų |
| Malūnėlio nustatymų skaičius | 8 |
| Produkto spalva | Grafitas, Juoda |
| Integruotas ekranas | Taip |
| Valdymo tipas | Palieskite |
| Nuimamas vandens bakas | Taip |
| Spalvotas ekranas | Taip |
| Kavos ruošimas | Taip |
| Įspėjimai | Nenaudokite įrangos drėgnoje ar šlapioje aplinkoje, kad išvengtumėte elektros smūgio pavojaus. Elektros smūgio pavojus. Įrenginyje gali būti karštų skysčių, veikiamų slėgio – naudokite atsargiai. |