-
−2%
Saeco Magic B1 Pilnai automatinis espreso aparatas 2,5 l
Saeco Magic B1 Pilnai automatinis espreso aparatas 2,5 l
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 50 Hz |
| Galia | 1300 W |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 230 V |
| Svoris | 12,8 kg |
| Gylis | 481 mm |
| Ūgis | 435 mm |
| Plotis | 280 mm |
| Du ąsočiai vienu metu | Ne |
| Kintama virimo kamera | Taip |
| Du puodeliai vienu metu | Taip |
| Alaus virimo kameros asortimentas | 8,5–15 g |
| Reguliuojami malūnėlio nustatymai | Taip |
| Prietaiso išdėstymas | Stalviršis |
| Kavos įvedimo tipas | Kavos pupelės |
| Įmontuotas pieno plakiklis | Ne |
| Reguliuojamas kavos piltuvo aukštis | 75–160 mm |
| Reguliuojamas vandens kiekis | Taip |
| Karšto vandens sistema | Taip |
| Malūnėlių skaičius | 1 vnt. |
| Malūnėlio tipas | Malūnėlis |
| Kavos virimo aparato tipas | Visiškai automatinis |
| Reguliuojamas kavos snapelio aukštis | Taip |
| Rezervuaras užplikytai kavai | Taurė |
| Įmontuotas malūnėlis | Taip |
| Kavos pupelių talpa | 600 g |
| Vandens bako talpa | 2,5 l |
| Produkto tipas | Espreso aparatas |
| MDB jungtis | Taip |
| Valdymo tipas | Palieskite |
| Spalvotas ekranas | Taip |
| Ekrano tipas | Jutiklinis ekranas |
| Ekrano įstrižainė | 17,8 cm (7 coliai) |
| Integruotas ekranas | Taip |
| Produkto spalva | Juoda |
| Espreso ruošimas | Taip |
| Kavos ruošimas | Taip |
| Įspėjimai | Elektros smūgio pavojus. Įrenginyje gali būti karštų skysčių, veikiamų slėgio – naudokite atsargiai. Nenaudokite įrangos drėgnoje ar šlapioje aplinkoje, kad išvengtumėte elektros smūgio pavojaus. |