- Prekė sandelyje
Pusiau automatinis kavos aparatas DeLonghi EC890.WI
Pusiau automatinis kavos aparatas DeLonghi EC890.WI
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
| Prekės ženklas | DELONGHI, DeLonghi |
| Modelis | EC890.WI |
| Gylis | 33 cm |
| Plotis | 14.9 cm, 197 mm. |
| Aukštis | 30.3 cm, 367 mm. |
| Svoris | 4.2 kg, 5.9 kg. |
| Spalva | Balta sp |
| Korpuso medžiaga | Metalas |
| Galia | 1450 W |
| Maksimalus darbinis slėgis | 15 Bar |
| Kavos tipas | Malta kava |
| Gėrimų rūšys | 2 x Espresso, Cold Brew Coffee, Espresso |
| Vandens talpa | 1.1 l |
| Kavos pupelių talpa | 0 g |
| Talpa pienui | Ne |
| Kavos stiprumo reguliavimas | Taip |
| Vandens kietumo reguliavimas | Ne |
| Kelių puodelių ruošimas vienu metu | Taip |
| Garų antgalis | Taip |
| Puodelių pašildymas | Ne |
| Integruota kavamalė | Ne |
| Reguliuojamas kavos rupumas | Ne |
| Kavos receptų išsaugojimas | Ne |
| Su manometru | Ne |
| Automatinis plovimas | Ne |
| Automatinis nukalkinimas | Ne |
| Ekranas | Ne |
| Kavos aparato tipas | Pusiau automatinis |
| Šaltų gėrimų ruošimas | Ne |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Ilgis | 387 mm. |
| Pagaminimo šalis | CN |