Pusiau automatinis kapsulinis kavos aparatas De\'Longhi Essenza Mini EN85.B 0,6 l
Pusiau automatinis kapsulinis kavos aparatas De\'Longhi Essenza Mini EN85.B 0,6 l
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Galia | 1150 W |
| Energijos taupymo režimas | Taip |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 50–60 Hz |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 220–240 V |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė | A |
| Automatinis išsijungimas po (maks.) | 9 min. |
| Automatinis išsijungimas | Taip |
| Svoris | 2,3 kg |
| Ūgis | 205 mm |
| Gylis | 235 mm |
| Plotis | 110 mm |
| Įmontuotas malūnėlis | Ne |
| Rezervuaras užplikytai kavai | Taurė |
| Karšto vandens sistema | Ne |
| Kavos įvedimo tipas | Kavos kapsulė |
| Snapelių skaičius | 1 |
| Produkto tipas | Kapsulinis kavos aparatas |
| Automatinis srauto sustabdymas | Taip |
| Kavos virimo aparato tipas | Pusiau automatinis |
| Vandens bako talpa | 0,6 l |
| Prietaiso išdėstymas | Stalviršis |
| Įšilimo laikas | 25 s |
| Korpuso medžiaga | Plastikas |
| Produkto spalva | Juoda |
| Valdymo tipas | Mygtukai |
| Nuimamas lašėjimo padėklas | Taip |
| Integruotas ekranas | Ne |
| Espreso ruošimas | Taip |
| Kapučino gaminimas | Ne |
| Kavos ruošimas | Taip |
| Latte Macchiato gaminimas | Ne |
| Karšto pieno ruošimas | Ne |
| Įvairių gėrimų | Taip |
| Latės gaminimas | Ne |
| Įspėjimai | Elektros smūgio pavojus. Įrenginyje gali būti karštų skysčių, veikiamų slėgio – naudokite atsargiai. Nenaudokite įrangos drėgnoje ar šlapioje aplinkoje, kad išvengtumėte elektros smūgio pavojaus. |