-
−5%
Philips EP5547/90 kavos virimo aparatas Visiškai automatinis espreso aparatas 1,8 l
Philips EP5547/90 kavos virimo aparatas Visiškai automatinis espreso aparatas 1,8 l
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 50 Hz |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 230 V |
| Gylis | 372 mm |
| Plotis | 246 mm |
| Ūgis | 433 mm |
| Svoris | 8 kg |
| Kavos įvedimo tipas | Kavos pupelės |
| Vandens bako talpa | 1,8 l |
| Produkto tipas | Espreso kavos aparatas |
| Reguliuojamas kavos stiprumas | Taip |
| Pieno bako talpa | 0,26 l |
| Reguliuojami malūnėlio nustatymai | Taip |
| Reguliuojamas kavos piltuvo aukštis | 85–145 mm |
| Filtrų suderinamumas | „AquaClean“ |
| Kavos stiprumo nustatymų skaičius | 5 |
| Įmontuotas malūnėlis | Taip |
| Rezervuaras užplikytai kavai | Taurė |
| Kavos pupelių talpa | 275 g |
| Malūnėlio nustatymų skaičius | 12 |
| Malūnėlio tipas | Keraminis malūnėlis |
| Temperatūros nustatymų skaičius | 3 |
| Pieno bakas | Taip |
| Prietaiso išdėstymas | Stalviršis |
| Karšto vandens sistema | Taip |
| Reguliuojamas kavos snapelio aukštis | Taip |
| Maksimalus darbinis slėgis | 15 barų |
| Kavos virimo aparato tipas | Visiškai automatinis |
| Produkto spalva | Juoda, Chromas |
| Integruotas ekranas | Taip |
| Ekrano tipas | TFT |
| Valdymo tipas | Palieskite |
| Laido ilgis | 1 m |
| Espreso ruošimas | Taip |
| Latte Macchiato gaminimas | Taip |
| Kavos ruošimas | Taip |
| Kapučino gaminimas | Taip |
| Kavos kremo gaminimas | Taip |
| Ristretto gaminimas | Taip |
| Amerikano gaminimas | Taip |
| Latės gaminimas | Taip |
| Šaltos kavos | Taip |
| Plokščia balta gamyba | Taip |
| Lungo gaminimas | Taip |