-
−2%
„Philips Café Aromis Series 8000“
„Philips Café Aromis Series 8000“
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Pavojingi kroviniai | Ne |
| Vartotojų profilių skaičius | 8 |
| Garantinis laikotarpis | 2 metai |
| Automatinis išsijungimas | Taip |
| Energijos suvartojimas (budėjimo režimu) | 0,2 W |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė | A |
| Galia | 1500 W |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 230 V |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 50 Hz |
| Automatinis išsijungimas po (maks.) | 15 min. |
| Gylis | 452 mm |
| Plotis | 251 mm |
| Ūgis | 389 mm |
| Svoris | 9,3 kg |
| Sertifikavimas | EN 50564:2011 |
| Rezervuaras užplikytai kavai | Taurė |
| Snapelių skaičius | 2 |
| Produkto tipas | Espreso aparatas |
| Kavos įvedimo tipas | Kavos pupelės |
| Karšto vandens sistema | Taip |
| Įmontuotas malūnėlis | Taip |
| Įmontuotas pieno plakiklis | Taip |
| Vandens bako talpa | 1,9 l |
| Maksimalus darbinis slėgis | 15 barų |
| Kavos virimo aparato tipas | Visiškai automatinis |
| Pieno bakas | Taip |
| Nukalkinimo funkcija | Taip |
| Reguliuojama temperatūra | Taip |
| Greita pradžia | Taip |
| Reguliuojamas kavos stiprumas | Taip |
| Malūnėlio tipas | Keraminis malūnėlis |
| Indaplovėje plaunamos dalys | Taip |
| Prietaiso išdėstymas | Stalviršis |
| Kavos pupelių talpa | 275 g |
| Malūnėlio nustatymų skaičius | 12 |
| Du puodeliai vienu metu | Taip |
| Pakuotės turinys | LatteGo Pro karštas |
| Perdirbto popieriaus instrukcija | Taip |
| Valdymo tipas | Palieskite |
| Nuotolinio valdymo palaikymas išmaniajame telefone / planšetiniame kompiuteryje | Taip |
| Integruotas ekranas | Taip |
| Nuimamas lašėjimo padėklas | Taip |
| Produkto spalva | Sidabras |
| Korpuso medžiaga | Metalas, Plastikas |
| Nuimamas vandens bakas | Taip |
| Perdirbama pakavimo medžiaga | 95% |
| Lungo gaminimas | Taip |
| Amerikano gaminimas | Taip |
| Ristretto gaminimas | Taip |
| Kapučino gaminimas | Taip |
| Latte Macchiato gaminimas | Taip |
| Karšto pieno ruošimas | Taip |
| Espreso ruošimas | Taip |
| Kavos ruošimas | Taip |
| Latės gaminimas | Taip |
| Įvairių gėrimų | Taip |
| Plokščia balta gamyba | Taip |
| Programų skaičius | 54 |
| Espreso makiato gaminimas | Taip |
| Doppio+ gamyba | Taip |