„Philips BAR300/00“ kavos virimo aparatas, pusiau automatinis espreso aparatas, 1,2 l
„Philips BAR300/00“ kavos virimo aparatas, pusiau automatinis espreso aparatas, 1,2 l
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Maksimalus puodelio aukštis | 13,5 cm |
| Garantinis laikotarpis | 2 metai |
| Pavojingi kroviniai | Ne |
| Automatinis išsijungimas po (maks.) | 0 min. |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 50 Hz |
| Energijos suvartojimas (budėjimo režimu) | 2,6 W |
| Automatinis išsijungimas | Taip |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 220–240 V |
| Svoris | 5 kg |
| Gylis | 380 mm |
| Ūgis | 345 mm |
| Plotis | 180 mm |
| Sertifikavimas | EN 50564:2011 |
| Malūnėlio tipas | Keraminis malūnėlis |
| Įmontuotas malūnėlis | Taip |
| Karšto vandens sistema | Ne |
| Kavos įvedimo tipas | Kavos pupelės |
| Produkto tipas | Espreso aparatas |
| Rezervuaras užplikytai kavai | Taurė |
| Užplikymo laikas (1 puodelis) | 60 s |
| Reguliuojamas kavos stiprumas | Taip |
| Kavos pupelių talpa | 170 g |
| Indaplovėje plaunamos dalys | Taip |
| Reguliuojamas vandens kiekis | Taip |
| Prietaiso išdėstymas | Stalviršis |
| Vandens bako talpa | 1,2 l |
| Maksimalus darbinis slėgis | 16 barų |
| Kavos virimo aparato tipas | Pusiau automatinis |
| Dizaino šalis | Nyderlandai |
| Nuimamas lašėjimo padėklas | Taip |
| Nuimamas filtro laikiklis | Taip |
| Produkto spalva | Balta |
| Valdymo tipas | Mygtukai |
| Nuimamas vandens bakas | Taip |
| Integruotas ekranas | Ne |
| Laido ilgis | 0,85 m |
| Budėjimo funkcija | Ne |
| Pridedami priedai | Portafiltras |
| Lungo gaminimas | Taip |
| Espreso ruošimas | Taip |
| Kapučino gaminimas | Ne |
| Įvairių gėrimų | Ne |