„Philips 800“ serijos EP0820/00 kavos virimo aparatas, automatinis espreso kavos aparatas, 1,8 l
„Philips 800“ serijos EP0820/00 kavos virimo aparatas, automatinis espreso kavos aparatas, 1,8 l
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Pavojingi kroviniai | Ne |
| Nuimamas virimo elementas | Taip |
| Garantinis laikotarpis | 2 metai |
| Automatinis išsijungimas | Taip |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 230 V |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė | A |
| Galia | 1500 W |
| Energijos taupymo režimas | Taip |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 50 Hz |
| Gylis | 371 mm |
| Svoris | 7,5 kg |
| Ūgis | 433 mm |
| Plotis | 246 mm |
| Nukalkinimo lemputė | Taip |
| Du puodeliai vienu metu | Taip |
| Temperatūros valdymo tipas | Elektroninis |
| Kavos pupelių talpa | 275 g |
| Įmontuotas pieno plakiklis | Taip |
| Reguliuojama temperatūra | Taip |
| Reguliuojamas kavos snapelio aukštis | Taip |
| Vienu metu paruošiamų puodelių skaičius | 2 |
| Reguliuojami malūnėlio nustatymai | Taip |
| Karšto vandens sistema | Taip |
| Prietaiso išdėstymas | Stalviršis |
| Maltos kavos talpyklos talpa | 12 puodelių |
| Rezervuaras užplikytai kavai | Taurė |
| Malūnėlio nustatymų skaičius | 12 |
| Dizaino šalis | Italija |
| Reguliuojamas kavos stiprumas | Taip |
| Temperatūros nustatymų skaičius | 3 |
| Savaime išsivalantis | Taip |
| Automatinė kalkių šalinimo sistema | Taip |
| Apsaugos nuo kalkių sistema | Taip |
| Aromato kontrolė prieš plikymą | Taip |
| Indaplovėje plaunamos dalys | Taip |
| Reguliuojamas kavos piltuvo aukštis | 85–145 mm |
| Filtrų suderinamumas | „AquaClean“ |
| Kalkių šalinimo funkcija | Taip |
| Malūnėlio tipas | Keraminis malūnėlis |
| Pieno įpylimo tipas | Rankinis |
| Įmontuotas malūnėlis | Taip |
| Snapelių skaičius | 2 |
| Nukalkinimo funkcija | Taip |
| Maksimalus darbinis slėgis | 15 barų |
| Kavos virimo aparato tipas | Visiškai automatinis |
| Vandens bako talpa | 1,8 l |
| Kavos įvedimo tipas | Malta kava, Kavos pupelės |
| Produkto tipas | Espreso aparatas |
| Pieno plakiklis pridedamas | Taip |
| Pridedamas šaukštas | Taip |
| Nuimamas virimo / užpilo įrenginys | Taip |
| Kalcio indikatorius | Taip |
| Panaudotų kapsulių talpyklos talpa | 12 vnt. |
| Laido ilgis | 1 m |
| Lengva valyti | Taip |
| Valdymo tipas | Palieskite |
| Nuimamas lašėjimo padėklas | Taip |
| Produkto spalva | Juoda |
| Įvairių gėrimų | Taip |
| Amerikano gaminimas | Taip |
| Kapučino gaminimas | Taip |
| Kavos ruošimas | Taip |
| Karšto pieno ruošimas | Taip |
| Espreso ruošimas | Taip |