Kolbos kavos virimo aparatas 800W MAESTRO MR-411
Kolbos kavos virimo aparatas 800W MAESTRO MR-411








Kolbos kavos virimo aparatas 800W MAESTRO MR-411
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Galia | 800 W |
| Svoris | 2,88 kg |
| Filtro medžiaga | Nerūdijantis plienas |
| Rezervuaras užplikytai kavai | Taurė |
| Kavos filtras | Taip |
| Reguliuojamas kavos stiprumas | Ne |
| Talpa puodeliais | 4 puodeliai |
| Kavos įvedimo tipas | Malta kava |
| Produkto tipas | Espreso aparatas |
| Įmontuotas malūnėlis | Ne |
| Prietaiso išdėstymas | Stalviršis |
| Kavos virimo aparato tipas | Rankinis |
| Maksimalus darbinis slėgis | 3,5 baro |
| Produkto spalva | Juoda, Nerūdijantis plienas |
| Nuimamas lašėjimo padėklas | Taip |
| Integruotas ekranas | Ne |
| Valdymo tipas | Mygtukai |
| Talpa | 250 ml |
| Apsauga nuo perkaitimo | Taip |
| Korpuso medžiaga | Nerūdijantis plienas |
| Espreso ruošimas | Taip |
| Latės gaminimas | Taip |
| Kavos ruošimas | Taip |
| Įvairių gėrimų | Taip |
| Kapučino gaminimas | Taip |
| Įspėjimai | Elektros smūgio pavojus. Įrenginyje gali būti karštų skysčių, veikiamų slėgio – naudokite atsargiai. Nenaudokite įrangos drėgnoje ar šlapioje aplinkoje, kad išvengtumėte elektros smūgio pavojaus. |