- Prekė sandelyje
Kavos aparatas Delonghi EC685.R
Kavos aparatas Delonghi EC685.R
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
| Prekės ženklas | DELONGHI, DeLonghi |
| Modelis | EC685.R |
| Gylis | 33 cm |
| Plotis | 14.9 cm, 400 mm. |
| Aukštis | 30.3 cm, 380 mm. |
| Svoris | 4.2 kg, 5.11 kg. |
| Spalva | Sidabro sp., Raudona sp |
| Korpuso medžiaga | Plastikas, Metalas |
| Galia | 1300 W |
| Maksimalus darbinis slėgis | 15 Bar |
| Kavos tipas | Malta kava |
| Maksimalus puodelio aukštis | 120 mm |
| Gėrimų rūšys | Lungo, Kava, Espresso, Caffè latte, Cappuccino |
| Vandens talpa | 1.1 l |
| Talpa pienui | Ne |
| Kavos stiprumo reguliavimas | Ne |
| Vandens kietumo reguliavimas | Taip |
| Kelių puodelių ruošimas vienu metu | Taip |
| Garų antgalis | Taip |
| Puodelių pašildymas | Taip |
| Integruota kavamalė | Ne |
| Reguliuojamas kavos rupumas | Ne |
| Kavos receptų išsaugojimas | Ne |
| Su manometru | Ne |
| Automatinis plovimas | Ne |
| Reguliuojamas slėgis | Ne |
| Automatinis nukalkinimas | Taip |
| Apsauga nuo vandens išsiliejimo | Taip |
| Automatinis pieno sistemos valymas | Ne |
| Programuojama vandens temperatūra | Taip |
| Vandens filtras | Taip |
| Programuojamas kavos kiekis | Ne |
| Automatinis išsijungimas | Taip |
| Ekranas | Ne |
| Kavos aparato tipas | Pusiau automatinis |
| Kavos kapsulių tipas | Kavos tabletės |
| Šaltų gėrimų ruošimas | Ne |
| Automatinis malūno prisitaikymas | Ne |
| Išmanus pakaitinimas | Ne |
| Kavos gėrimų kopijavimas ir personalizavimas | Ne |
| Programuojama pieno/pieno putos temperatūra | Ne |
| Jungtis su telefonu įeina į standartinę komplektaciją | Ne |
| Kavos pupelių kiekio elektroninė kontrolė | Ne |
| Piltuvėlis maltai kavai | Taip |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Papildoma informacija | ESE kavos tabletės. Gali tiekti karštą vandenį. Pastaba: Netinkamas kavos malimo rupumas ar per stiprus jos suspaudimas gali turėti įtakos vandens pratekėjimui ir gėrimo paruošimo kokybei. Smulkiai sumalta ir stipriai suspausta kava gali trukdyti vandens pratekėjimui |
| Ilgis | 210 mm. |
| Pagaminimo šalis | CN |