- Prekė sandėlyje
-
−1%
De'Longhi Rivelia EXAM440.55.W yra visiškai automatinis espresso aparatas su integruotu malūnėliu ir pieno putotuvu. Jo vandens talpa yra 1,4 litro, o jis gali ruošti įvairius kavos gėrimus, įskaitant espresso, cappuccino ir latte.
De'Longhi Rivelia EXAM440.55.W yra visiškai automatinis espresso aparatas su integruotu malūnėliu ir pieno putotuvu. Jo vandens talpa yra 1,4 litro, o jis gali ruošti įvairius kavos gėrimus, įskaitant espresso, cappuccino ir latte.
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 8 - 9*
d. d.
De'Longhi Rivelia EXAM440.55.W yra pilnai automatinė espresso mašina su integruotu malūnėliu ir pieno putotuvu. Jos vandens talpa yra 1.4 L, ir ji gali ruošti įvairių rūšių kavą, įskaitant espresso, cappuccino ir latte.
Ypatybės | |
|---|---|
| Produkto Tipas | Pilnai Automatinė Espresso Mašina |
| Prekės Ženklas | De'Longhi |
| Modelis | Rivelia EXAM440.55.W |
Specifikacijos | |
| Galia | 1450 W |
| AC Įtampa | 220 - 240 V |
| Svoris | 9.7 kg |
| Matmenys | 245 × 385 × 430 mm (P × A × G) |
| Maksimalus Darbo Slėgis | 19 bar |
| Kavos Pupelių Talpa | 250 g |
| Vandens Talpa | 1.4 L |
| Ekrano Tipas | TFT, 3.5" įstrižainė |
| Valdymo Tipas | Jutiklinis |
Papildoma Informacija | |
| Spalva | Balta |
| Korpusas | Metalinis, Plastikinis |
| Integruotas Malūnėlis | Taip |
| Integruotas Pieno Putotuvas | Taip |
| Karšto Vandens Sistema | Taip |
| Dvi Puodeliai Vienu Metu | Taip |
| Vandens Kietumo Reguliatorius | Taip |
| Reguliuojama Lašų Lenta | Taip |
| Neslystančios Kojelės | Taip |
| Nuimama Vandens Talpa | Taip |