-
−4%
De'Longhi ECO 311.BK rankinė espresso kava gamina espresso iš malto kavos arba kavos kapsulių, pasiekdama iki 15 barų slėgį. Ji turi 1,4 L nuimamą vandens rezervuarą ir gali paruošti iki 2 puodelių kavos vienu metu.
De'Longhi ECO 311.BK rankinė espresso kava gamina espresso iš malto kavos arba kavos kapsulių, pasiekdama iki 15 barų slėgį. Ji turi 1,4 L nuimamą vandens rezervuarą ir gali paruošti iki 2 puodelių kavos vienu metu.
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 8 - 9*
d. d.
De'Longhi ECO 311.BK rankinis espresso aparatas ruošia espresso naudojant maloną kavą arba kavos kapsules, su maksimalia veikimo spaudimu 15 bar. Jis turi 1.4 L nuimamą vandens talpą ir gali paruošti iki 2 puodelių kavos vienu metu.
Ypatybės | |
|---|---|
| Produkto tipas | Rankinis espresso aparatas |
| Prekės ženklas | De'Longhi |
| Modelis | ECO 311.BK |
Specifikacijos | |
| Matmenys | 260 × 315 × 290 mm (P × A × G) |
| Svoris | 4.1 kg |
| Spalva | Juoda, Nerūdijantis plienas |
Techniniai duomenys | |
| Galia | 1100 W |
| Vandens talpos dydis | 1.4 L |
| Maksimalus veikimo spaudimas | 15 bar |
| Kavos įkrovimo tipas | Kavos kapsulė, Malta kava |
| Talpa puodeliais | 2 puodeliai |
| Purškimo antgalių skaičius | 2 |
| Šilumos išlaikymo funkcija | Taip |
| Prietaiso vieta | Ant stalo |
| Integruotas malūnėlis | Ne |
| Integruotas ekranas | Ne |
| Nuimama vandens talpa | Taip |
Papildoma informacija | |
| Daugiagėrimio galimybė | Taip |
| Caffe Crema ruošimas | Taip |
| Espresso ruošimas | Taip |
| Cappuccino ruošimas | Taip |