Fellow Aiden juodas 1,5 L užpilkite ant kavos virimo aparato
Fellow Aiden juodas 1,5 L užpilkite ant kavos virimo aparato
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Vandens lygio indikatorius | Taip |
| Nerūdijančio plieno malūnėlis | Taip |
| Nuimamas konteinerio bakas | Taip |
| Keičiamas filtras | Taip |
| Be BPA | Taip |
| Filtro medžiaga | Popierius |
| Korpuso medžiaga | Plastikas |
| Maitinimo šaltinio įėjimo dažnis | 50 / 60 Hz |
| Maitinimo įtampa | 220–240 V |
| Galia | 1700 W |
| Ūgis | 305 mm |
| Gylis | 227 mm |
| Svoris | 4,4 kg |
| Plotis | 227 mm |
| Įmontuotas malūnėlis | Ne |
| Rezervuaras užplikytai kavai | Ąsotis |
| Produkto tipas | Lašelinis kavos virimo aparatas |
| Šilumos palaikymo funkcija | Taip |
| Kavos įvedimo tipas | Malta kava |
| Ąsočio talpa | 1,5 l |
| Prietaiso išdėstymas | Stalviršis |
| Reguliuojamas kavos stiprumas | Taip |
| Palaikomų puodelių skaičius | 10 |
| Nustatykite turinį | 15 popierinių kūginių filtrų + 15 popierinių plokščiadugnių filtrų |
| Terminis ąsotis | Taip |
| Kavos aparatas | Taip |
| Speciali programa | Kolegos programėlė |
| Nuotolinio valdymo palaikymas išmaniajame telefone / planšetiniame kompiuteryje | Taip |
| Produkto spalva | Juoda |
| Integruotas ekranas | Taip |
| Neslystančios kojelės | Taip |
| Laikmatis | Taip |
| Valdymo tipas | Palieskite |
| Įvairių gėrimų | Ne |
| Greito virimo režimas | Taip |
| Temperatūros kontrolė | Taip |
| Kavos ruošimas | Taip |
| Automatinės programos | Taip |