- Prekė sandelyje
-
−3%
Espreso kavos aparatas DeLonghi Arte Evo EC9255.M
Espreso kavos aparatas DeLonghi Arte Evo EC9255.M
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
| Prekės ženklas | DELONGHI, DeLonghi |
| Modelis | Arte Evo EC9255.M |
| Gylis | 36.5 cm |
| Plotis | 28.5 cm, 345 mm. |
| Aukštis | 40 cm, 460 mm. |
| Svoris | 9.3 kg, 13.28 kg. |
| Spalva | Sidabro sp |
| Korpuso medžiaga | Nerūdijantysis plienas |
| Galia | 1550 W |
| Maksimalus darbinis slėgis | 15 Bar |
| Kavos tipas | Malta kava, Kavos pupelės |
| Gėrimų rūšys | Juoda kava, Caffè Americano, Espresso |
| Vandens talpa | 1.7 l |
| Kavos pupelių talpa | 180 g |
| Talpa pienui | Ne |
| Kavos stiprumo reguliavimas | Taip |
| Vandens kietumo reguliavimas | Taip |
| Kelių puodelių ruošimas vienu metu | Taip |
| Garų antgalis | Taip |
| Puodelių pašildymas | Taip |
| Integruota kavamalė | Taip |
| Reguliuojamas kavos rupumas | Taip |
| Kavos receptų išsaugojimas | Ne |
| Su manometru | Taip |
| Automatinis plovimas | Taip |
| Reguliuojamas slėgis | Taip |
| Automatinis nukalkinimas | Taip |
| Apsauga nuo vandens išsiliejimo | Taip |
| Programuojama vandens temperatūra | Taip |
| Vandens filtras | Taip |
| Programuojamas kavos kiekis | Taip |
| Automatinis išsijungimas | Taip |
| Ekranas | Ne |
| Kavos aparato tipas | Pusiau automatinis |
| Šaltų gėrimų ruošimas | Ne |
| Ekrano tipas | - |
| Kavos gėrimų kopijavimas ir personalizavimas | Ne |
| Kavos pupelių kiekio elektroninė kontrolė | Taip |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Ilgis | 455 mm. |
| Pagaminimo šalis | CN |