De\'Longhi Lattissima One EN510.B espreso aparatas 1 l
De\'Longhi Lattissima One EN510.B espreso aparatas 1 l






De\'Longhi Lattissima One EN510.B espreso aparatas 1 l
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Galia | 1400 W |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 50/60 Hz |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 220–240 V |
| Automatinis išsijungimas po (maks.) | 9 min. |
| Automatinis išsijungimas | Taip |
| Plotis | 195 mm |
| Gylis | 355 mm |
| Svoris | 4,2 kg |
| Ūgis | 385 mm |
| Vandens bako talpa | 1 litras |
| Prietaiso išdėstymas | Stalviršis |
| Kavos įvedimo tipas | Kavos kapsulė |
| Rezervuaras užplikytai kavai | Taurė |
| Pieno bakas | Taip |
| Vandens kietumo parinkiklis | Taip |
| Produkto tipas | Espreso aparatas |
| Kavos kapsulių / podų sistema | Nespresso |
| Pieno bako talpa | 0,125 l |
| Maksimalus darbinis slėgis | 19 barų |
| Įmontuotas malūnėlis | Ne |
| Produkto spalva | Juoda |
| Integruotas ekranas | Ne |
| Korpuso medžiaga | Plastikas |
| Panaudotų kapsulių talpyklos talpa | 9 vnt. |
| Valdymo tipas | Palieskite |
| Espreso ruošimas | Taip |
| Espreso makiato gaminimas | Taip |
| Latės gaminimas | Taip |
| Kapučino gaminimas | Taip |