- Prekė sandėlyje
De'Longhi ECO 311.BK rankinis espreso aparatas 1,4 l
De'Longhi ECO 311.BK rankinis espreso aparatas 1,4 l






De'Longhi ECO 311.BK rankinis espreso aparatas 1,4 l
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| AC input frequency | 50 - 60 Hz |
| AC input voltage | 220-240 |
| Power | 1100 W |
| Depth | 290 mm |
| Weight | 4.1 kg |
| Height | 315 mm |
| Width | 260 mm |
| Maximum operating pressure | 15 bar |
| Built-in grinder | No |
| Coffee maker type | Manual |
| Capacity in cups | 2 cups |
| Appliance placement | Countertop |
| Coffee input type | Ground coffee, Coffee pod |
| Keep warm function | Yes |
| Product type | Espresso machine |
| Water tank capacity | 1.4 L |
| Number of spouts | 2 |
| Product colour | Stainless steel, Black |
| Built-in display | No |
| Removable water tank | Yes |
| Multi beverage | Yes |
| Cappuccino making | Yes |
| Caffe Crema making | Yes |
| Espresso making | Yes |