De\'Longhi Dedica Style EC 685.M pusiau automatinis espreso aparatas 1,1 l
De\'Longhi Dedica Style EC 685.M pusiau automatinis espreso aparatas 1,1 l
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Automatinis išsijungimas po (min.) | 9 min. |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 50–60 Hz |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 220–240 V |
| Galia | 1300 W |
| Energijos taupymo režimas | Taip |
| Automatinis išsijungimas po (maks.) | 180 min. |
| Automatinis išsijungimas | Taip |
| Gylis | 330 mm |
| Ūgis | 303 mm |
| Svoris | 4,2 kg |
| Plotis | 149 mm |
| Sertifikavimas | CE, EEĮA |
| Kavos įvedimo tipas | Malta kava, Kavos kapsulė |
| Įmontuotas pieno plakiklis | Taip |
| Programuojamas | Taip |
| Prietaiso išdėstymas | Stalviršis |
| Apsaugos nuo lašėjimo funkcija | Taip |
| Automatinis srauto sustabdymas | Taip |
| Greitas įkaitimas | Taip |
| Karšto vandens sistema | Taip |
| Produkto tipas | Espreso aparatas |
| Apsaugos nuo kalkių sistema | Taip |
| Garo vamzdis | Taip |
| Rezervuaras užplikytai kavai | Taurė |
| Snapelių skaičius | 2 |
| Reguliuojamas vandens srautas | Taip |
| Įšilimo laikas | 40 s |
| Šildymo sistema | Termoblokas |
| Įmontuotas malūnėlis | Ne |
| Kavos virimo aparato tipas | Pusiau automatinis |
| Reguliuojama temperatūra | Taip |
| Temperatūros nustatymų skaičius | 3 |
| Puodelių šildytuvas | Taip |
| Reguliuojamas kavos stiprumas | Taip |
| Vandens kietumo parinkiklis | Taip |
| Vandens bako talpa | 1,1 l |
| Rankinis | Taip |
| Neslystančios kojelės | Taip |
| Lengva naudoti | Taip |
| Korpuso medžiaga | Nerūdijantis plienas |
| Nuimamas vandens bakas | Taip |
| Ergonomiška rankena | Taip |
| Indikacinė lemputė | Taip |
| Lašėjimo padėklo vandens lygio indikatorius | Taip |
| Produkto spalva | Metalinis, Juoda, Sidabras |
| Apšviestas įjungimo/išjungimo jungiklis | Taip |
| Nuimamas lašėjimo padėklas | Taip |
| Vandens lygio indikatorius | Taip |
| Reguliuojamas puodelių stovo aukštis | Taip |
| Valdymo tipas | Mygtukai |
| Matomas vandens lygis | Taip |
| Lengva valyti | Taip |
| Integruotas ekranas | Ne |
| Budėjimo funkcija | Taip |
| Apšvietimo mygtukai | Taip |
| Zirzeklis | Taip |
| Įjungimo / išjungimo jungiklis | Taip |
| Siurblio slėgis | 15 barų |
| Apsauga nuo perpildymo | Taip |
| Vandens rezervuaro medžiaga | Plastikas |
| Kapučino gaminimas | Taip |
| Šokoladinio pieno gaminimas | Ne |
| Orzo gaminimas | Ne |
| Kavos kremo gaminimas | Ne |
| Espreso ruošimas | Taip |
| Lungo gaminimas | Taip |
| Arbatos ruošimas | Taip |
| Ristretto gaminimas | Ne |
| Kavos ruošimas | Taip |
| Latte Macchiato gaminimas | Taip |
| Amerikano gaminimas | Ne |
| Karštų ir šaltų gėrimų gaminimas | Ne |
| Latės gaminimas | Taip |
| Karšto pieno ruošimas | Taip |
| Karšto šokolado gaminimas | Ne |
| Mokos gaminimas | Ne |
| Įvairių gėrimų | Taip |
| Įspėjimai | Elektros smūgio pavojus. |