Bosch TKA3M134 kavos virimo aparatas Rankinis lašinamas kavos virimo aparatas 1,4 l
Bosch TKA3M134 kavos virimo aparatas Rankinis lašinamas kavos virimo aparatas 1,4 l
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Nuimamas virimo elementas | Ne |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 220–240 V |
| Automatinis išsijungimas po (min.) | 60 min. |
| Galia | 1200 W |
| Automatinis išsijungimas | Taip |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 50–60 Hz |
| Automatinis išsijungimas po (maks.) | 20 min. |
| Plotis | 231 mm |
| Gylis | 295 mm |
| Ūgis | 347 mm |
| Svoris | 2,4 kg |
| Reguliuojamas kavos stiprumas | Ne |
| Reguliuojamas garas | Ne |
| Indaplovėje plaunamos dalys | Taip |
| Rezervuaras užplikytai kavai | Ąsotis |
| Kaitlentė | Taip |
| Kavos virimo aparato tipas | Rankinis |
| Talpa puodeliais | 15 puodelių |
| Įmontuotas pieno plakiklis | Ne |
| Kavos įvedimo tipas | Malta kava |
| Garo vamzdis | Ne |
| Vandens bako talpa | 1,4 l |
| Reguliuojamas kavos snapelio aukštis | Ne |
| Reguliuojama temperatūra | Ne |
| Prietaiso išdėstymas | Stalviršis |
| Savaime išsivalantis | Taip |
| Puodelių šildytuvas | Ne |
| Apsaugos nuo lašėjimo funkcija | Taip |
| Įmontuotas malūnėlis | Ne |
| Reguliuojamas kavos snapelio plotis | Ne |
| Šilumos palaikymo funkcija | Taip |
| Produkto tipas | Lašelinis kavos virimo aparatas |
| Rankinis | Taip |
| Matavimo puodelis | Taip |
| Nuimamas filtro laikiklis | Taip |
| Integruotas ekranas | Ne |
| Laido ilgis | 0,8 m |
| Lengva valyti | Taip |
| Nuimamas sūpuoklinis filtras | Taip |
| Produkto spalva | Raudona |
| Laido laikymas | Taip |
| Plaunamas filtras | Taip |
| Laikrodžio funkcija | Ne |
| Kavos filtras | Taip |
| Apšviestas įjungimo/išjungimo jungiklis | Taip |
| Neslystančios kojelės | Taip |
| Valdymo tipas | Mygtukai |
| Puodelio laikiklis | Ne |
| Įmontuota lemputė | Ne |
| Automatinis kapsulės išstūmimas | Ne |
| Vandens lygio indikatorius | Taip |
| Lengva naudoti | Taip |
| Nuimamas vandens bakas | Taip |
| Nuimamas pagrindas | Ne |
| Padėklo bendras plotis | 8 cm |
| Produktai paletėje | 48 vnt. |
| Padėklo bendras ilgis | 12 cm |
| Padėklo bendras aukštis | 18,9 cm |
| Kavos ruošimas | Taip |
| Kapučino gaminimas | Ne |
| Įvairių gėrimų | Ne |
| Įspėjimai | Nenaudokite įrangos drėgnoje ar šlapioje aplinkoje, kad išvengtumėte elektros smūgio pavojaus. Elektros smūgio pavojus. Įrenginyje gali būti karštų skysčių, veikiamų slėgio – naudokite atsargiai. |