Blaupunkt CMP501 espreso aparatas, 950W
Blaupunkt CMP501 espreso aparatas, 950W



Blaupunkt CMP501 espreso aparatas, 950W
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Galia | 950 W |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 50 Hz |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 220–240 V |
| Gylis | 214 mm |
| Svoris | 3 kg |
| Ūgis | 293 mm |
| Plotis | 286 mm |
| Produkto tipas | Espreso kavos aparatas |
| Darbinis slėgis (maks.) | 20 barų |
| Vandens bako talpa | 1,5 l |
| Prietaiso išdėstymas | Stalviršis |
| Dvigubas termostatas | Taip |
| Valdymo tipas | Mygtukai |
| Lengva valyti | Taip |
| Automatinis išsijungimas | Taip |
| Nuimamas vandens bakas | Taip |
| Apsauga nuo perkaitimo | Taip |
| Kavos filtras | Taip |
| Produkto spalva | Sidabras, Balta, Juoda |
| Kavos ruošimas | Taip |
| Gėrimų rūšys | Latė kava, Espresas |
| Įmontuotas pieno plakiklis | Taip |
| Srauto sustabdymo funkcija | Taip |