-
−1%
Blaupunkt CMD201 lašelinis kavos virimo aparatas
Blaupunkt CMD201 lašelinis kavos virimo aparatas
Blaupunkt CMD201 lašelinis kavos virimo aparatas
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 50–60 Hz |
| Galia | 600 W |
| Automatinis išsijungimas | Taip |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 220–240 V |
| Ūgis | 255 mm |
| Svoris | 1 kg |
| Gylis | 150 mm |
| Plotis | 220 mm |
| Sertifikavimas | CE, EAC-Eurazijos, UA, VDE |
| Prietaiso išdėstymas | Stalviršis |
| Kavos įvedimo tipas | Malta kava |
| Rezervuaras užplikytai kavai | Ąsotis |
| Vandens bako talpa | 0,65 l |
| Nuimamas vandens bakas | Taip |
| Produkto spalva | Juoda |
| Lengva valyti | Taip |