Clatronic PC-KSW 1021 kavamalė 200 W Nerūdijantis plienas
Clatronic PC-KSW 1021 kavamalė 200 W Nerūdijantis plienas









Clatronic PC-KSW 1021 kavamalė 200 W Nerūdijantis plienas
Garantija
36 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Pulsavimo funkcija | Taip |
| Smulkus šlifavimas | Taip |
| Lengva valyti | Taip |
| Dangčio apsauginis jungiklis | Taip |
| Įjungimo / išjungimo jungiklis | Taip |
| Indikacinė lemputė | Taip |
| Saugos sistema | Taip |
| Produkto spalva | Nerūdijantis plienas |
| Produkto tipas | Ašmenų šlifuoklis |
| Nerūdijančio plieno peiliukai | Taip |
| Neslystančios kojelės | Taip |
| Įmontuotas dozatorius | Taip |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 230 V |
| Galia | 200 W |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 50 Hz |